Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[alek14]
> [kren]
> > [alek14]
> > Sicer pa bi vsakega, ki bi javno samo omenil, da je nek ukrep preveč, nesmislen itd. preprosto ovadil za povzročitev splošne nevarnosti pa za 15 let v čuzo. ;-)
>
> Lahko začneš kar z mano, ker že ves čas opozarjam, da smo s pretiranimi ukrepi po nepotrebnem zjebali gospodarstvo. In s tem povzročili še večjo splošno nevarnost, od koronavirusa.
Jaz pa ne mislim, da si sociopat. :-)

Gre samo za različna stališča. Jaz mislim, da tako kot se dela, najbolje prav za gospodarstvo, oz. bi bilo še bolje, če bi ukprepe še precej zaostrili, ker bi bilo prej konec.

Ti pa misliš, da bi bilo sprejemljivo, če se 5% folka stegne (1/3 CFR brez medicinske intervencije), da bi ekonomija lahko furala naprej in nihče ne bi opazil trupel po pločnikih in se bal, in bi ljudje vseeno kupovali naprej kot da ni nič.

Jaz mislim, da številke iz Švedske, ki se gre ta eksperiment, jasno kažejo kako se bo zadeva končala. Ljudje na Švedskem so že precej napsihirani. Sicer pa to igrico se je par dni igral tudi britanec Johnson - zakaj za vraga je obrnil za 180°?
Verjetno je tam blizu, pa tudi ti nisi ravno daleč!! :)

Če pa že nisi sociopat, si pa en navaden NAKLADAČ!! In to zelo uspešen!!

Verjetno se tudi v tvoji družini pamet deduje samo po moški liniji...

Moj stari oče je dočakal 95 let. Zadnjih, vsaj 15 let zagotovo ni več hodil popoldne v gostilno na kozarček in se sestajal z družbo... ker tega več ni bil sposoben... Zraven mene živi ženska, starejša nekaj čez 90 let! Že 10 let ne hodi niti v trgovino!! Tvoja mamica oz super stara mamica je pa iz tstega filma: superbabice na motorjih!?? :) In da, 20 letnice so tupe kot Bkondinke! Vse po vrsti!! :) Če pa že niso, se jim pa predstavi PAMETNI alek14 in jih preplaši. :))

Jaz se sprašujem samo, kako ti pustijo tukaj na forumu objavljati!?? Če so bc1213a ven vrgli, kako take pametne duše, kot si ti ne morejo pogruntati!?? In tudi, če bi te ven vrgli, imaš verjetno še drugi nick! :))

Če malce skrajšam: POIŠČI si STROKOVNO POMPOČ!! In to mislim zelo resno!! Lažje bo zate in lažje bo za nas...

Drugače pa, gre za res dokaj nalezljivo pljučnico, ki zelo prizadane 20% ljudi, je veliko bolj kužna in nalezlijva, zaradi daljše inkubacjske dobe in ljudi, ki ne kažejo nobenih ali zelo rahle simptome, se pa NE more primerjati z Ebolo, ki se pokaže veliko hitreje in je smrtnost IZJEMNO visoka! Proti Eboli je tale covid-19 res samo prehlad... :)

Ti še kaj RAZLOŽIM o UMIRANJU!??? Ni problema! Da se bomo začeli pogovarjati tudi o temu. In ker si ti BRIHTNA BUČKA, ki si zelo razgledan na vse strani, boš zagotovo tudi kaj dodal...

V kratkem staumrli dve osebi, ki sem jih poznal... NO, to je bilo še pred tole pandemijico, ki je začela razsajati... Prva je bila mama od starejšega prijatelja iz otroštva! Že desetletja je nisem sicer videl in srečal, samo njene otroke... Umrla je po nekaj mesecih, ko so jo dali v dom za st. občane...

Druga oseba je bila sestra od moje mame, po domače: teta! Bila je larakterja, kakršnega je bila; ko se ji je začelo mešati, ali pa trgati, so jo poslali nekako v dom, od tam v Idrijo, da so jo umirili in potem vrnili v dom za starejše občane... No, tista ZDRAVILA za umiritev so povzročila, da ni več mogla vstati iz postelje, umrla je pa zaradi tromboze!? ali kako se temu že reče!? Krvnih strdkov!? Potrjeno iz obdukcije!

Kaj menda tisti zdravnik iz doma ni vedel, da bi morala dobivati inekcije proti strjevanju, če ves čas leži na postelji!?? :)

NO, samo toliko, za pokušino, da se morda še komu; če ne že razveže jezik, pa vsaj začne RAZMIŠLJATI, od koga ali česa ljudje umirajo, kako umirajo in kdo jim pri tem pomaga in sodeluje... :))

Za konec pa še: POZDRAVČEK za vse Sociopate! Imam vas rad in ostanite DOMA! :)