Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-549754 sporočil: 169
Lahko je vam. Vi ne odločate. Ste internetni bojevnik... Trenutno še osebno nevpleten. Kar se lahko hitro spremeni. Ne vem tudi zakaj ne razumete, da eksperimentov si slovenija s tako staro populacijo in tako malimi kapacitetami zdravstva NE MORE PRIVOŠČITI. poleg tega je v našem zdravstvu veliko teh starejših zaposlenih. Nismo mi švedska z ogromno mladimi priseljenci.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2832181

Strani: 1

Gregor1976 sporočil: 537
[Matejjjj]
Lahko je vam. Vi ne odločate. Ste internetni bojevnik... Trenutno še osebno nevpleten. Kar se lahko hitro spremeni. Ne vem tudi zakaj ne razumete, da eksperimentov si slovenija s tako staro populacijo in tako malimi kapacitetami zdravstva NE MORE PRIVOŠČITI. poleg tega je v našem zdravstvu veliko teh starejših zaposlenih. Nismo mi švedska z ogromno mladimi priseljenci.
Sem internetni bojevnik, hahaha. Ne, ampak sem podjetnik. Osebno zelo vpleten na tej fronti in na drugi fronti, ker je moja žena zdravnica. Tako, da se dajmo pogovoriti, kdo je bolj vpleten, vi ali jaz? Zdravstvo se bo, glede na panična predvidevanja ITAK MORALO S TEM SOOČITI. Zdaj kaj si lahko privošči in kaj ne, bo pa v veliki meri odvisno od gospodarstva, a se strinjava? Kaj mislite, da bo nek helikopterski denar rešil državo? A veste koliko imajo slovenska podjetja obveznosti samo do bank? 3 milijarde so prdec.

Še enkrat vprašam...koliko časa bomo v karanteni? Kaj pa potem? Eksperiment je to, kar delamo trenutno. In to zelo slab eksperiment. Lahko je tukaj modrovati, dokler se gre lahko v trgovino in kupi kar manjka, se pa opaža že slabša založenost trgovin z določenimi izdelki. Kaj pa ko bodo trgovine prazne? Kaj boste potem? Kaj če bomo imeli težave z električno oskrbo? To vse se mogoče zdijo trenutno komu smešni in nerealni scenariji, ampak verjemite, da se lahko to zelo hitro spremenni.

Jaz osebno poznam veliko ljudi s katerimi sem se sedaj v dnevnih stikih (ne osebno, da se razumemo) in ne poznam nikogar okuženega s koronavirusom, ravno tako ne poznam nikogar ki bi poznal koga, ki je okužen. Pa to ne pomeni, da ta virus podcenjujem, ampak samo povem, kaj si mislim. Ja, nekaj ljudi bo umrlo in to je tragično. Ni pa to razlog za paniko. Dajmo malo uporabljat možgane, ne pa v paniki uničit državo, ker s tem ne bomo premagali virusa, ampak še poslabšali vse skupaj.

Strani: 1