Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Mi, mladi: najbolj zdravi in najmanj perspektivni
[#2831983] 31.03.20 22:15 · odgovor na: (#2831922)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: PyotrNovak 31.03.2020 22:19
Nisem pričakoval korone, sem pa pričakoval krizo; zaradi tega ker sem gledal na vozni red. ;))) Jo pa zna korona še poglobit; mogoče. Ker danes se denar naredi iz lufta, pa dok ide, ide.
Po drugi strani bo pa vsaj v US ogromno investicij v domačo industrijo, ker imajo chinkov poln kurac, upravičeno. Pa še skoraj zastonj energijo imajo doma. Elektrarne gredo masovno na plin, EU pa na (jebi)veter in je trenutna cena 1:3.
EU bo pa spet samo govorila, govorila, terala svojo zeleno norost dalje in ostala odvisna od njih. TAKOLE:
www.yahoo.com/news/m...spute.html
Revisiting their old quarrels in the heat of a new crisis, European leaders are at loggerheads on the best way to beef up their economic response to the coronavirus outbreak. Successive meetings of either finance ministers or EU leaders in the past month have failed to come up with any decision on how to proceed. The dispute has crystallized around the proposal that the eurozone should consider launching so-called coronabonds, a form of joint debt vehicle, to help finance the major fiscal effort needed to fight the virus’ massive impact on the European economy.

Glede na to da sem bil že enkrat na robu prepada, da gre vse kar sem delal 25 let, se držim pravila A.Groove (Intel) "Only the paranoid survive".
NIČ kreditov, zaloge materiala in sredstev in trženje izven EU.
100% sta pa itak samo smrt in davki.
PS: Te ne zajebavam. Imam samo dosti dobre pogoje, izkušnjo, da je vsake krize enkrat konec in pridobljen optimizem, da se ne sekiram-toliko kot je treba.
Če si preveč v strahu, hitro lahko izgubiš dobro priložnost.
Te pa zastopim: vozel v želodcu, ne veš kam bi se obrnil, zvečer ne moreš zaspat....
Ko je bilo najhuje je takrat starejši, še aktiven direktor rekel: "V 45 letih NISEM videl propasti firme, dokler je lastnik brcal".