Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Blokada in ne oddajanje na airbnb bo naredilo več koristi kot vse državne stanovanjske politike.
Pred časom sem na portalu predlagam vladi dal predlog, da se omeji tudi pri nas kratkoročno oddajnaje nepremičnin in to so naredila številna mesta v tujini. Samo pri nas so tudi to vrgli v smeti.

dronyx.wordpress.com...-vladi-si/

Je pa sedaj epidemija za dolgo časa rešila to področje. Turistov še dolgo ne bo več in turizem je panoga, ki bo začela praktično iz ničle.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2831377

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Je pa sedaj epidemija za dolgo časa rešila to področje. Turistov še dolgo ne bo več in turizem je panoga, ki bo začela praktično iz ničle.
razen na hrvaskem. slovenske horde bodo garantirano preplavile hrvasko tisti trenutek, ko bodo omejitve mimo. ce bo petnajstega oktobra, bo pa petnajstega oktobra.
0313EKINX sporočil: 570
[dronyx]

Je pa sedaj epidemija za dolgo časa rešila to področje. Turistov še dolgo ne bo več in turizem je panoga, ki bo začela praktično iz ničle.
Dvomim, da turistov se dolgo casa ne bo....
Moras vedeti, da Angleski turist tocno ve, za 2 leti naprej, kam bo sel na pocitnice. Ima rezervirano. Nekaj podobnega je tudi v Nemciji in Z EU. Tudi sam sem v avgustu rezerviral hotel v Savojskih Alpah leto dni naprej..... Ne, ker sem bil neucakan, ampak zato, ker drugace ne dobim. Oziroma imam zelo piclo ali nikakvo izbiro.

Strani: 1