Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 29.03.2020 20:20
Kaj ima recimo Mariborčan na Gorenjskem delati, ali Gorenjec na Obali?
Prejšnji vikend, ko je bila seveda epidemija že v teku, sem šel do Pekla (slapovi pri Borovnici). Avtov od povsod sem naštel čez 20. In soteska s slapovi vodi po zelo ozki poti, kjer skoraj ne moreš drugače, kot da se z nekom zelo na tesno srečaš. Če bi prišel kdo z okužbo lahko seveda štarta nove okužbe čisto nekje drugje, kjer morda še ni bilo okuženih. Nekateri se preprosto požvižgajo na vse, nekateri pa še vedno ne štekajo, kaj je to epidemija zelo nalezljivega virusa.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2831139

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 29.03.2020 20:38
[dronyx]
>Kaj ima recimo Mariborčan na Gorenjskem delati, ali Gorenjec na Obali?

Prejšnji vikend, ko je bila seveda epidemija že v teku, sem šel do Pekla (slapovi pri Borovnici). Avtov od povsod sem naštel čez 20. In soteska s slapovi vodi po zelo ozki poti, kjer skoraj ne moreš drugače, kot da se z nekom zelo na tesno srečaš. Če bi prišel kdo z okužbo lahko seveda štarta nove okužbe čisto nekje drugje, kjer morda še ni bilo okuženih. Nekateri se preprosto požvižgajo na vse, nekateri pa še vedno ne štekajo, kaj je to epidemija zelo nalezljivega virusa.
Kako veš, da so bili avti z registracijo, ki ni od tam iz drugih območij, če lahko avto, ki ga kupiš registriraš z enako registrsko oznako, čeprav si iz Maribora, ostane ti pa ljubljanska registracija? Ne moreš, lahko samo ugibaš. Gre pa seveda za debilizem prve kategorije. Pa to, da se lahko sprehajaš samo v lastni občini, jebemti... Pa to moraš res biti pacient s posebnimi potrebami, da se spomniš na kaj tako blesavega. Pa kje so te osle sneli? Pa da penzionist smejo v trgovino le od 8 do 10 dopoldne... Res so ubogi na duhu. Hojs bo junak humorističnih zapisov v bodoče. Novih Butalcev recimo.

Strani: 1