Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098
Zadnja sprememba: anon-54454 27.03.2020 15:42

... čuj, Italijani so res najebali, ampak najebali so predvsem zaradi LASTNEGA neodgovornega obnašanja, ker samo kakšna dva tedna nazaj - ko se že dva tedna cepali kot muhe - sploh NISO UPOŠTEVALI ZAUKAZANE KARANTENE SVOJE LASTNE(!) ITALIJANSKE VLADE in so se veselo sprehajali tudi po Sloveniji ...
Naj te popravim:
bergamaski so se po tekmi razkropili po svojih smuciscih, polnih slovenskih zdravnikov, KI JIM SLOVENSKA VLADA NI POVEDALA, da se brez karantene ne smejo sprehajat po slovenskih bolnisnicah in domovih za upokojence.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2830309

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2020 15:54
[tmatej]
>
> ... čuj, Italijani so res najebali, ampak najebali so predvsem zaradi LASTNEGA neodgovornega obnašanja, ker samo kakšna dva tedna nazaj - ko se že dva tedna cepali kot muhe - sploh NISO UPOŠTEVALI ZAUKAZANE KARANTENE SVOJE LASTNE(!) ITALIJANSKE VLADE in so se veselo sprehajali tudi po Sloveniji ...
Naj te popravim:
bergamaski so se po tekmi razkropili po svojih smuciscih, polnih slovenskih zdravnikov, KI JIM JE SLOVENSKA VLADA NI POVEDALA, da se brez karantene ne smejo sprehajat po slovenskih bolnisnicah in domovih za upokojence.
... čuj, jaz sicer nisem zdravnik in meni pred dobrim mesecem dni slovenska vlada ni nič povedala, kako moram ravnati, pa mi na kraj pameti ni padlo - če Slovenec smučanje plača, potem na smučanje gre, pa naj stane, kar stane - da bi šel na smučanje v Italijo, tudi če bi ga že plačal ...

P.S.: s "krivca" za italijansko in špansko katastrofo Čeferina si zdaj malo premaknil tarčo, ampak ni problem, ker je to na totem forumu običajno in sem že navajen ...

Strani: 1