Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[Copcop]
Normalno, da mu boš oprostil plačila najemnine in normalno, da boš svojo banko obvestil o nezmožnosti poplačila kredita. Pametni se bodo pametno dogovorili.
Aja...Sam naj mu oprostim (saj se mi smili, ampak on ima 15 zaposleih jaz pa 4), meni naj pa Banka vnovči Hipoteko....

No Comment....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2830176

Strani: 1

anon-518732 sporočil: 934
[0513ANITO]
> [Copcop]
> Normalno, da mu boš oprostil plačila najemnine in normalno, da boš svojo banko obvestil o nezmožnosti poplačila kredita. Pametni se bodo pametno dogovorili.

Aja...Sam naj mu oprostim (saj se mi smili, ampak on ima 15 zaposleih jaz pa 4), meni naj pa Banka vnovči Hipoteko....

No Comment....
oproščat mu nimaš kaj kot zasebnik, lahku mu odobriš odlog plačil, če si to lahko privoščiš.
anon-488811 sporočil: 1.100
Aja...Sam naj mu oprostim (saj se mi smili, ampak on ima 15 zaposleih jaz pa 4), meni naj pa Banka vnovči Hipoteko....

No Comment....
Glej, najemnik ti najemnine ne bo plačal, z grožnjami ali brez groženj, plačila ne bo. Ni potrebno razburjanje. Najprej mirno stopi do banke, odkrito jim razloži situacijo in poudari, da jim boš po koncu pandemije poravnal vse obroke kot do sedaj. Pametni bančnik ti bo zamrznil in odložil plačevanje, saj vnovčitev hipoteke ni v njihovem interesu. Ko boš to uredil, stopi do najemnika in skupaj poiščita rešitev. Recimo, poplačilo stroškov elektrike, vode in drugih fiksnih stroškov takoj, najemnino za čas pandemijo pa mu boš odpisal pod pogojem, če jo bo kasneje redno plačeval. Pameten najemnik bo na to pristal in ti ga boš tako zadržal, saj drugega ne boš dobil.

Pametni se pametno dogovorijo.

Strani: 1