Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Brace for impact!*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[Glavni forum] Tema: Brace for impact!*
[#2829450] 25.03.20 18:25 · odgovor na: anon-182066 (#2829300)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: robi2107 25.03.2020 18:42
[vrac]
Kaj imajo s tem upokojenci? In v čem so tako superpametni, da si jih tako grdo namočil?
Veliko se jih sploh ne zaveda, kako zelo so ogroženi. Velja tudi za mojo taščo in 88-letnega ženinega strica, ki ga imamo kar pri nas. Oba gresta ven brez maske. Stric sicer samo na ulico, ampak tudi tam se da kaj fasati od kakšnega mimoidočega. Pa, jebemumater, jaz hodim z masko okoli njega, da ne bi kaj fasal od mene (čeprav sem po mojem vedenju zdrav, ampak 100% pa ne morem biti glede na to, da moram v nabave - med ljudi, torej), pa mu ne prebije. Imaš pa tudi drugo sorto. Recimo 90-letno gospo iz naše ulice, še zelo vitalno za svoja leta, ki pravi, da ji je vseeno za virus. Da se je dovolj naživela.

P.S.: Seveda nihče od nas ni večen, vsi bomo šli enkrat v jamo. Tudi to je res, da je 80+ kar lepa starost, ko lahko rečeš, da je človek dovolj časa tlačil zemljo pa da hudo je, ko umre mlad človek pa blablabla. Vse to je res, pa vendar je bližnjim hudo ko njihov ostareli sorodnik umre. Še posebej, če je relativno zdrav in se sicer čisto dobro počuti v svoji koži.