Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vlada ukinila krizni štab, ekipa ostaja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.194
[Glavni forum] Tema: Vlada ukinila krizni štab
[#2829239] 25.03.20 11:44 · odgovor na: robi2107 (#2829237)
Odgovori   +    5
[robi2107]
> []
> to, da te zaradi zapisanega mnenja ne bi nihce zmerjal - taka pravica pa zal ne obstaja.

Ne bo držalo.

zakonodaja.com/zakon...razzalitev

www.sodisce.si/znanj...113057771/
poskusi na podlagi tega, da ti je na nekem forumu nekdo rekel butl, pa bo jasna razlika med teorijo in prakso.

v vsakem primeru na podlagi izkusenj s forumom, odkar ta obstaja (se malo dlje kot finance online, ki bodo letos stare 20), zelo priporocam razumevanje, da to, da ti nekaj poves, ne pomeni, da se drugi ne bodo glasno ne-strinjali s tem.

strinjam pa se zelo s tem, ko pravis, da nacin izrazanja ne-strinjanja govori o svojem avtorju.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2829239

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
[Glavni forum] Tema: Vlada ukinila krizni štab
[#2829294] 25.03.20 13:36 · odgovor na: crt (#2829239)
Odgovori   +    1
[]
poskusi na podlagi tega, da ti je na nekem forumu nekdo rekel butl, pa bo jasna razlika med teorijo in prakso.

... zelo priporocam razumevanje, da to, da ti nekaj poves, ne pomeni, da se drugi ne bodo glasno ne-strinjali s tem.
Oboje mi je seveda jasno in seveda ne pričakujem, da se bodo vsi strinjali z menoj. Pravim pa, da vsaj na papirju imam (iztožljivo) pravico do tega, da me drugi ne zmerjajo. Kakor jo seveda imajo tudi vsi ostali. Žal se tega marsikdo ne zaveda in hvala bogu imam vsaj na tem forumu možnost, da takšne ruknem na ignore. Pa ne zato, ker bi me njihove žalitve tako zelo bolele (čeprav jih dejansko nisem dolžan prenašati), ampak predvsem zato, ker se mi ne da izgubljati časa in energije za brezplodna prerekanja na osebni ravni, da je nekdo tak-in-tak (opranoglavec, tepec, ....), namesto da bi polemiziral o temi sami.

Strani: 1