Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
[Glavni forum] Tema: Italija bo zaustavila vso nenujno proizvodnjo
[#2827800] 22.03.20 09:57 · odgovor na: (#2827791)
Odgovori   +    11
jaz si nc ne zasluzim, da gre evropa v maloro... pa bo sla, zarad butcev, ki niso v zivotu moral dat placo desetim ljudem in v dveh tednih pridejo do tega, da smo mi vsi italijani.... ko da bi poslušal majo makovec brencic.... namesto, da bi eu in ecb dali skupen denar in skupna pametna navodila ....
kar se pa nasih tice, naj zdaj pristop, pa stratkom, pa futura, pa pocivalsek, pa golobic, pa črnčec, pa vsi bozji prijatelji, old bojsi, svetovalci in odvetniki zrihtajo prihodke in denar... naj mal pocivalsek poklice, da se dogovorimo za cene in posle dobaviteljev..... do sem zmore, taki so tudi ukrepi drzave.... folk bo zdaj vse odpustil, kot pa sel v shemo in se zavezal, da ne odpusca... kako se naj kdo -razen goljufivo - to zaveze pri zdravi pameti? pol pa se vedno delijo neke trapaste subvencije, namesto, da bi vse ustavili in porabili za jurja evrov vsakemu cloveku... cakam na razpis za svetovanje pri vlivanju zaupanja in oglasno akcijo za odpravljanje medgeneracijskih razlik pri coroni....