Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-290390 sporočil: 23
Menim, da je ta virus bil pri nas že januarja... Takrat so že po Sloveniji zapirali razrede in oddelke v vrtcih.. Vsi pediatri in zdravniki so govorili, da takega števila obolenj ne pomnijo. Enako je veljalo za odrasle.
Jaz sem imel takrat naslednje simptome: kašelj, blaga vročina in za en teden sem izgubil voh in okus... Ta zadnja dva simptoma sedaj omenjajo pri obolelih... Ženi se je podobno in respiratorne težave vleklo mesec dni... Otrok 13 mesečni takrat je bil en mesec bolan in je na koncu pristal s pljučnico v bolnici..
Verjetno je iz Kitajske to prišlo v EU že takrat...
Veliko nas je po moji laični oceni to že prebolelo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2827234

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 21.03.2020 19:15
[MF-548153]
Menim, da je ta virus bil pri nas že januarja... Takrat so že po Sloveniji zapirali razrede in oddelke v vrtcih.. Vsi pediatri in zdravniki so govorili, da takega števila obolenj ne pomnijo. Enako je veljalo za odrasle.
Jaz sem imel takrat naslednje simptome: kašelj, blaga vročina in za en teden sem izgubil voh in okus... Ta zadnja dva simptoma sedaj omenjajo pri obolelih... Ženi se je podobno in respiratorne težave vleklo mesec dni... Otrok 13 mesečni takrat je bil en mesec bolan in je na koncu pristal s pljučnico v bolnici..
Verjetno je iz Kitajske to prišlo v EU že takrat...
Veliko nas je po moji laični oceni to že prebolelo...
Jaz sem suho kašljal in bolela so me pljuča, kar ni navadno za gripo, vsaj spomnim se ne tega pri gripi. Temperature nisem imel, samo prva dva dni malo pod 37 in dva dni sem tudi smrkal.

Dobil sem pa verjetno na vlaku, ker nisem hodil nikamor razen v službo. V službi so vsi izgledali zdravi.

Strani: 1