Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Kaj hočem? Da nehajo histerijo zganjati in začnejo pomagati reševati težave v gospodarstvu.

Sorry, ampak mene prav boli k a se jim je voznik oglasil, ali so jih nategnili. Ni me treba s temi informacijami obremenjevati. Ko grem v trgovino me tudi ne zanima kaj vse so naredili, da so robo spravili tja. Na koncu šteje samo imam robo, nimam je. Narejeno je bilo. Ni bilo narejenk.

Tudi mi je vseeno v katerem plačnem razredu so.
Kar pa mi ni vseeno je to, da pametnih ukrepov za pomoč gospodarstvu ni. Niti jih ni na vidiku. Če hočejo pomiriti ljudi, morajo napovedati ukrepe, ki pijejo vodo. Četudi potem traja teden ali dva, da jih sprejmejo.

Oni sedaj govorijo da boš lahko davke poravnaval z zamudo, bo elektrika malo cenejša. Osnovnega problema, to je ohranjanje podjetij in delovnih mest pa ne nagovarja. Ne bi bilo treba dajati denarja bankam za moratorij na kredite, če bi ljudje imeli delo in firme ne bi šle v stečaj. Mislim, a se res niso nič naučili od 2008? Treba je reagirati takoj. Ne pa jebeš gospodarstvo, sedaj rešujemo življenja 80. letnikov in kroničnih bolnikov,kaj bo pa z ostalimi, nas pa boli oz. se bomo s tem kasneje ukvarjali. Treba je gledati gozd, ne posamičnega drevesa.