Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
Zadnja sprememba: 0513ANITO 20.03.2020 20:31
[rename]
> [sopranos]
> Hoteli zaprti, delavci na cesti, država bo pa nudila subvencije za promocijo turizma.
>
> Čakanje na delo, v bedni višini 40%,ki jo bodo izkoristile samo najbolje stoječe firme, tako kot ostale ukrepe.
>
> V tem trenutku ni niti enega ukrepa za tiste, ki so najbolj v težavah. Niti enega.
>
> Dvomim tudi, da se bodo sredstva porabila, ker tako kot so zastavljena, so čisto neuporabna. Janša si je tako želel te oblasti, sedaj pa nima niti najmanjše ideje kako pomagati ljudem, še manj pa gospodarstvu. Saj fajn da je odločen. Samo najprej moraš vedeti kaj hočeš narediti. In ti mojstri so ravno tako izgubljeni kot Šarec in njegovi kompanjoni.

Pretiravas, mocno pretiravas.
Ta vlada je v enem tednu naredila vec, kot vsi sarci skupaj v mesecu in pol, na leto in pol podlage.
Res ne vem, kaj hoces s tem ponavljanjem?
Tudi jaz mislim, da se preveč "otepa" po Janši...
Kurz smo mu nakazali nakateri komentatorji, ki mamo svoje firme, če nas bo še poslušal...toliko bolje (za nas in zanj).

Za prispevke in davke na plače porihtat ima še cca 10-15 dni, da spremeni tistih 40% v odpis davkov in prispevkov na plače za VSE.

Drugače, pa brez zdravja nam nič ostalo ne nuca.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2827188

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
Poglej, jaz sem govoril osebno z nekaterimi, ki so zraven pri tej novi vladi. A jih ne poslušajo. Tako da Janši ne delam krivice. In če bo naredil pravo stvar, ga bom takoj pustil na miru.

Strani: 1