Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ogo sporočil: 3.087
[simona2]
tudi jaz bi rada to pojasnilo...znanstveno, zakaj
zdaj pretiravam, da se lažje vidi
vuhan vsi in to kljub karantenam, peking malo, sanghaj malo .. pa nihce mi ne bo rekel, da je to posledica karanten, ker imeli so to ze novembra brez kakrsnihkoli ukrpeov, plus kuzen si vsaj tri dni pred simptomi in pol se osem, da se niso selili, mesali itd, to ne bo slo...seveda so pa stiki v china zelo drugacni kot v it.. ce sem prijazna, kitajci nimajo za smucanje

bergamo vsi bolni in mrtvi, aosta, lecce itd ful malo.... pa ni bilo 20 feb nobene katantene... neverjetna je porazdelitev...
a je v spaniji in fr enako?
pri nas je isto kot v it, samo v manjsih cifrah in razseznostih, ampak obmocja pa isto in razvoj isto, smarje pri jelsah vsi, se enkrat pretiravam, celje eden...
epicenter okuzbe je katastrofa, potem pa se izboljsuje...
tisti iz bergama so vsi bolni, pol je sel en v milano, so se vedno kr bolni, pol je sel en iz milana v aosto, tam pa niso skoraj nic bolni, in folk je iz milana bezal v puglio, spet skoraj nic... kot da bi virulentnost popuscala z vsakim prenosom...
vuhan so vsi bolni ne glede na karanteno, ampak tisto, kar so odnesli ven, pa je videti . k bog ne more verjeti kitajcem . boljse..
skratka, a je kdo gledal podatke za spanijo in fr...in a je kaksno znanstveno pojasnilo tega...

Za vsa znanstvena pojasnila bo potreba čakat še leta.
Vsekakor pa so morda na Kitajskem lahko bili bolj imuni. Morda so se z genskim pra dedkom oziroma prababico dotičnega virusa že redno srečevali v zgodovini in razvili imunost.

To je podoba uganka kot ugotovitev, da je del evropske populacije preprosto odporen na virus HIV. Domneva je bila, da gre morda za potomce preživelih velikih pandemij, kot je bila kuga.

Na tem svetu gredo reči po Darwinovih teorijah evolucije - metode uzaludnih pokušaja. Virus je evolviral da je dobil novega hosta. Ljudje smo evolviral, da smo se nekaterih bolezni losali. Preživeli so samo prilagojeni trenutni situaciji, tako virusi, kot ljudje, živali, rastline,...