Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
hijaoooo... kaj je že bil un, ki je pred ene 100 leti iz šale pisal ene pripovedke o tem kar mi danes živimo... Fran, Fran...?!? :))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2826474

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 19.03.2020 14:11
[drugmirko]
hijaoooo... kaj je že bil un, ki je pred ene 100 leti iz šale pisal ene pripovedke o tem kar mi danes živimo... Fran, Fran...?!? :))
... čuj, sicer ne vem, če na istega www.youtube.com/watc...SikZ-YN_S0 misliva, ampak bom vseeno probal ...
pobalin sporočil: 14.456
[drugmirko]
hijaoooo... kaj je že bil un, ki je pred ene 100 leti iz šale pisal ene pripovedke o tem kar mi danes živimo... Fran, Fran...?!? :))
Milčinski, Čeh po rodu. Čeh se pišeta tudi ustanoviteljica in direktor firme Labena, pri kateri naj bi državne blagovne rezerve pod komando Počivalška naročile 3 milijone mask. Je Labena eden največjih in najbolje omreženih dobaviteljev tovrstne robe pri nas? Malo dvomim glede na nedavno predstavitev firme, ki preprodaje in mešetarstva ne omenja.
www.delo.si/gospodar...71168.html

Kdo in zakaj je nujno potrebne maske naročil pri Labeni namesto pri enem od uveljavljenih veletrgovcev? Se ponavlja zgodba o fantomskem dobavitelju rezilne žice? Spet blagovne rezerve, spet rokohitrsko ukrepanje, spet državna tajnost, spet pod bademajstrovo debelo kiklo...

Strani: 1