Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[FrRoSt]
Jaz ti ne bom razlagal, kaj je JAVNI in kaj PRIVATNI dolg, tudi ne, kako se prodaja pod mizo Merkator in ostale zadeve, kje so se zadolževale banke in za kakšen rok, ... to boš že sam mnalce zgruntal, ... toliko soli pa verjetno imaš v glavi!

Drugače pa, ker za pot ni odgovoren kapitan, ampak krmar :)) ali kako že gre tole!?? ... imaš tule nekaj od nekaj zadetkov ....

siol.net/posel-danes...ila-462291
No, daj mi povej. Ali je Janša prisilil Kordeža, da je izpeljal nakup Merkurja? Številni so videli priložnost, da se osamosvojijo. Na krizo niso bili pripravljeni. Zadolžili so se preveč. In potem je počilo.

Ne pravim, da pri tem Janša ni soodgovoren. Ampak kot jaz vidim zadevo je tako, da so se glede določenih zadev levi in desni uskladili oz. si razdelili. Državne banke so vse skupaj sfinancirale (vodili so jih btw kadri levice). In je zato dolg narasel. In se je potem tudi cela kopica firm sesula ko je prišla kriza.

So pa nato levi za vse skupaj preko medijev in uporabnih idiotov okrivili zgolj Janšo.

Zato, da so zjebali Bavčarja so banke potem prodale tudi recimo DrogoKolinsko Hrvatom. In je potem DrogaKolinska v nekaj letih odplačala svoj nakup in od tedaj nosi Hrvatom vsako leto zelo lepe profite. Ampak bolje je, da Hrvatje služijo, kot pa da bi Slovenec imel, še zlasti ne tak, ki je z Janšo sodeloval.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2824093

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[sopranos]
No, daj mi povej. Ali je Janša prisilil Kordeža, da je izpeljal nakup Merkurja? Številni so videli priložnost, da se osamosvojijo. Na krizo niso bili pripravljeni. Zadolžili so se preveč. In potem je počilo.
NE! Menda je bil to Pahor!! :))
Ne pravim, da pri tem Janša ni soodgovoren. Ampak kot jaz vidim zadevo je tako, da so se glede določenih zadev levi in desni uskladili oz. si razdelili. Državne banke so vse skupaj sfinancirale (vodili so jih btw kadri levice). In je zato dolg narasel. In se je potem tudi cela kopica firm sesula ko je prišla kriza.

So pa nato levi za vse skupaj preko medijev in uporabnih idiotov okrivili zgolj Janšo.

Zato, da so zjebali Bavčarja so banke potem prodale tudi recimo DrogoKolinsko Hrvatom. In je potem DrogaKolinska v nekaj letih odplačala svoj nakup in od tedaj nosi Hrvatom vsako leto zelo lepe profite. Ampak bolje je, da Hrvatje služijo, kot pa da bi Slovenec imel, še zlasti ne tak, ki je z Janšo sodeloval.
Ne pravim, da je kriv Janša! Ali samo on! Poznati in razumeti moraš celotno zgodbo! In tudi krizo 2008! Ki se menda po Janševem nas nebi dotaknila! In za nameček pred volitvami še znižal davke! ..... :)) Da ostalih podrobnosti ne naštevam! :))

Menda bo pa sedaj toliko bolje in bolj izkušeno odreagiral!?? :)

Zadeva ni nič manjša. To naj te ne skrbi preveč! :))

In ne hodi ven, da ne boš koga okužil!! :))))

Strani: 1