Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1127DXSXU sporočil: 833
[alek14]
> [1127DXSXU]
> > [bc123a]
> > > [Matejjjj]
> > > Potrebno bo improvizirati, v Italiji po virih na HTV smrtnost že 50 % tudi sestre, zdravniki...
> >
> > 50% je seveda neumnost. Dajte kaksen vir za tole preden sirite taksne...
>
> bi si ti lahko tud sam najdu preden drugim vehementno očitaš neumnosr, saj je na worldometers tekoče informiranje
>
> Stanje smrtnosti za Italijo je pa sledeče:
>
> do daj je 1,016 mrtvih in 1,258 skupaj ima zaključeno bolezen 2,264 bolnikov
> Glede nanavedeno je treunutna smrtnost te populacije 44,87 odstotokov. Ja skoraj 50 za zdaj. Na HTV niso bili daleč.

Iz pričujočih podatkov sledi smrtnost 2,6%.

Ugotavlja se s pomočjo zaostankov oz. časovnega zamikanja za ca. 14 dni.
nucleuswealth.com/ar...lity-rate/
Žal ne bo držalo kar trdiš čeprav bi si tudi jaz želel da bi bilo tako. Ker je lepše imeti 2,6 kot 8,6 ali 44,87

Tvoj pristop implicira da bodo vsi preostali trenutno bolni ozdraveli, kar ni verjetno. Seveda tudi 44,87 zagotovo ni, ker je trenunot pod vplivom številnih deviacij

Bomo v 14 dneh videli, kako bo vzdržal Italijanski (in naš) zdravstveni sistem in to bo delalo razliko med 0,7 do 7% smrtnosti

Sicer sva imela podobno diskusijo o čemer se v tem članku sedaj pogovarjamo mesec nazaj, ko smo že vedeli kje bodo ozka grla.
Pa še vedno je ta članek, daleč pred ostalimi. Medijskimi pristopi in našo "stroko".

Naša stroka še vedno dela preventivi veliko škodo. Ne priporoča mask ker jih nimamo dovolj, tiri testiranju jim ne gre nikakor v glavo, da je bolezen nalezljiva še preden se simptomi opazijo, evo danes sem gledal po televizijo, jim še merjenje temperature ne paše, ker da ne pokaže vedno. Ja seveda ne, ampak če pomaga pri polovici je pa precej bolj ko nič, Ane.

Upam, da si bo vlada dobila stroko, ki bo res sposobna stroka, ne pa samo eni, ki so tam na pozicijah klatijo pa strokovne nesmisle. V vsaki stroki so zelo različno sposobni ljudje

Kar se tiče naprav respiratorjev sem prepričan da bi jih lahko hitro (v par mesecih) začeli delat, če bi se to organiziralo.
Stvar rabi nekaj dobrih senzorjev, nekaj inligentne regulacije, ostalo je pa en pihalnik.
Ni trivialno, ampak glih raketa tudi ni. To bi naš minister za industrijo moral Mal porihtat, je precej bolj nujno kot turistični holding

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2823890

Strani: 1

anon-549754 sporočil: 169
Se popolnoma strinjam. Strah me je ker vem da imam prav. Po drugi strani sem pa ponosen da imamo človeka za predsednika vlade. Ki je skromno pozval ljudi na pomoč. Očitno vztrajnost se izplača. Upam da bomo kaj spremenili.. Ta članek bo lahko rešil življenja. In nanj so lahko avtorji ponosni.

Strani: 1