Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 13.03.2020 19:09
[simona2]
stavek, ki ste ga citirali, se glasi : Ali potekajo kake nujne nabave, zakaj niso ventilatorjev naročili že prejšnji mesec, saj gre očitno za najpomembnejšo opremo za oskrbo najtežjih pacientov?

ne vem, kako vi to berete, ampak gre za normalno vprašanje, ali imamo kakšno nujno nabavo, zakaj je nismo imeli, če je nismo imeli, vsaj, ko je bil problem v IT... in nič drugega ..

nikjer drugje v slo ne boste prebrali, kako je Conte naročil vojne razmere za izdelavo respiratorjev, kako se je tega lotila IT, kakšne so cene, kakšne potrebe in kakšne razmere na trgih... za vse info je Andreja in še kdo porabila pamet, čas in znanje...

prosim, da ostanete vljudni. to je razumna prošnja.

še nekaj, nihče na Financah ne misli, da je "navadna gripa" in to ni naše sporočilo, osredotočili smo se na ek vprašanja rasti, dobav in povpraševanja, urejanja dela in plač, čeprav ni izvorno naše področje, smo objavili, kako je potekal eden od prvih testov, objavili smo tudi več komentarjev s črnimi napovedmi in scenariji, tako zdravstvenimi kot ekonomksimi, če mi ne bi danes objavili članka o respiratorjih, ga ne bi nihče - zdaj se ve...

tako da še enkrat, ostanite vljudni in predvsem - zdravi..
LPS
... čuj, Simona ... evo, ker sem naročnik, sam problemov z zaklenjenimi članki nimam, ampak če ste na Financah tako zelo zaskrbljeni za javno zdravje in če jaz tole forum.finance.si/?m=...756&single prav razumem, bi lahko odklenili čisto vse članke, ki se nanašajo na koronavirus ... khmm, ker da očitno hočete tudi na račun koronavirusa pridobiti nove naročnike, bi sicer temu težko rekli "vojno dobičkarstvo", lepo pa do svojih naključnih bralcev od vas to vendarle ni ... aja, in zdaj seveda upam, da sem bil dovolj vljuden in da nisem koga užalil s svojo pripombo, ki je pravzaprav nasvet za krizni čas, ki se vam v normalnem času zna bogato obrestovati pri pridobivanju novih naročnikov ...