Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[1127DXSXU]
> [bc123a]
> > [1127DXSXU]
> > se popolnoma strinjam.
> >
> > Better worry then sorry
>
> Neumnost. V tej fazi neumnost. twitter.com/xmp125a/...9831449603

Na linku ni nobenega argumenta..
Če misliš nam Singapurce dajat za zgled, pa moram rečt da si v zelo veliki zmoti, saj mi in verjetno tudi nihče drug po redu, disciplini ni primerljiv s Singapurjem. Oni so tudi geografsko precej zamejeni, medtem ko smo mi čist blizu velikega žarišča. Poleg tega pa so blizu tropov ki so za viruse zaradi toplote in vlage veliko veliko manj prijazni, kot naša klima, ki je še vedno koledarsko zima. Skratka to kar si lahko privoščijo oni si mi tud približno ne moremo in jaz se tu z življenji ne bi igral in eksperimentiral ker popravca v ne bo.
Lej razumem kaj pravis. Se enkrat ponovim. Zadeva ima pozitivne in negativne ucinke. Namesto da bluzimo bi morali zapirati vse tiste vrtce in sole, kjer je virus "blizu". Ne pa vseh. Ker tam bi lahko RESNO NASLOVILI problem sirjenja.

Tega ne delamo, levica se vedno zmerja ljudi s panicarji, desnica pa panicari.

Se enkrat bom rekel. ne delajte si utvar da je to mogoce zajeziti z nediskriminatornim zapiranjem levo in desno. ni mozno. Ce ne mislite slediti okuzbam, kot to dela singapur, se bolje sprijaznite, da se bo zadeva razsirila na 60% populacije, in 5% populacije bo umrlo, celo vec, saj bo zelo zgodaj zmanjkalo postelj v intenzivni negi.

Tako pac je. Sem rekel, kaj je treba narediti, vi pa pametno po svoje. Pa prav.