Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[vickibedi]

FDV je za Slovenijo top profil - očitno dobro prosperirajo tako na levem, kot tudi na desnem bloku. FDV izobrazba predstavlja nekako mind set folka v tej vukojebini :)
www.youtube.com/watc...5H9WN_6zJk
Tako! Vsak mladinec z resnimi ambicijami v Sloveniji mora iti na FDV. Jaz sem vedno z enim ocesom gledal v tujino, zato sem bil prisiljen v kompromis, in sem pac sel na FF, kar tudi ni slabo. FDV-jevci so namrec specializirani za Slovenijo, medtem ko filozof (v sloveniji na drugem mestu, takoj za FDV) lahko izvozi svojo nepogresljivo sirino kamorkoli na zahod.

So mi pa v vecni misterij ljudje, ki so zaradi manj talentirane betice prisiljeni diplomirati neko tehniko, potem pa hkrati ostanejo v sloveniji (?!) namesto da bi svoje tehnicno znanje sli prodat 50km cez mejo.

Ima glupih i posle rata... ce so vedeli da mislijo ostat v Sloveniji (ali ker so se nesposobni naucit jezika, ali ker so zaljubljeni v mamo ali Janso ali koruzne zgance, ali kateri koli drugi razlog) in so hkrati vedeli, da so nesposobni za druzboslovni studij - zakaj se ne bi raje izucili za neodvisne varilce, vodovodarje in podoben kader, po katerem je v primitivnem butalistanu potreba in jih trg tudi dobro placa??

Filozofi, ki smo dali skozi kompleksen studij in zdaj dodajamo vrednost in placujemo davke (kajsele FDVjevci ki vodijo drzavo, s trenutnim premierom na celu!!), imamo ze zdavnaj poln kurac diplomiranih plavohaljasev ki jamrajo "beee, po 10 letih izkusenj mam placo jurja", premaknejo pa se nikamor. naj grejo v Graz, ali pa k mami pod krilo, vrnejo stroske solanja, in kupijo svas aparat.