Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[rx170]
Gantar je že enkrat odstopil, ker ni mogel nič.

Simoniti ima vzetek uliti.

Hojs? Resno?

Ostalo je kombinacija FDV

Skratka ta vlada bo kriminalno nesposobna. To je vidno iz aviona.
FDV je za Slovenijo top profil - očitno dobro prosperirajo tako na levem, kot tudi na desnem bloku. FDV izobrazba predstavlja nekako mind set folka v tej vukojebini :)
www.youtube.com/watc...5H9WN_6zJk

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2821493

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[vickibedi]

FDV je za Slovenijo top profil - očitno dobro prosperirajo tako na levem, kot tudi na desnem bloku. FDV izobrazba predstavlja nekako mind set folka v tej vukojebini :)
www.youtube.com/watc...5H9WN_6zJk
Tako! Vsak mladinec z resnimi ambicijami v Sloveniji mora iti na FDV. Jaz sem vedno z enim ocesom gledal v tujino, zato sem bil prisiljen v kompromis, in sem pac sel na FF, kar tudi ni slabo. FDV-jevci so namrec specializirani za Slovenijo, medtem ko filozof (v sloveniji na drugem mestu, takoj za FDV) lahko izvozi svojo nepogresljivo sirino kamorkoli na zahod.

So mi pa v vecni misterij ljudje, ki so zaradi manj talentirane betice prisiljeni diplomirati neko tehniko, potem pa hkrati ostanejo v sloveniji (?!) namesto da bi svoje tehnicno znanje sli prodat 50km cez mejo.

Ima glupih i posle rata... ce so vedeli da mislijo ostat v Sloveniji (ali ker so se nesposobni naucit jezika, ali ker so zaljubljeni v mamo ali Janso ali koruzne zgance, ali kateri koli drugi razlog) in so hkrati vedeli, da so nesposobni za druzboslovni studij - zakaj se ne bi raje izucili za neodvisne varilce, vodovodarje in podoben kader, po katerem je v primitivnem butalistanu potreba in jih trg tudi dobro placa??

Filozofi, ki smo dali skozi kompleksen studij in zdaj dodajamo vrednost in placujemo davke (kajsele FDVjevci ki vodijo drzavo, s trenutnim premierom na celu!!), imamo ze zdavnaj poln kurac diplomiranih plavohaljasev ki jamrajo "beee, po 10 letih izkusenj mam placo jurja", premaknejo pa se nikamor. naj grejo v Graz, ali pa k mami pod krilo, vrnejo stroske solanja, in kupijo svas aparat.

Strani: 1