Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.967
Zadnja sprememba: najobj 06.03.2020 15:19
[rename]
> [najobj]
> > [Endimion]
> > Mi ravno pravi sodelavec iz MB, da je ženo, ki je dohtarca v UKC MB skor kap, ko je zvedla za tega smučarskega talenta.
> >
> > Citiram: "Totega bi blo treba pred zid postavit pa direkt f čelo fstrelit, prokleti hepan"
> ... eh, tota tvoja zdravnica ga serje brezveze, ker po tiskovni konferenci za zdravje vseh Slovencev odgovornih oseb, s(m)o si v Mariboru vsi oddahnili, ker so zdravniki na UKC Maribor očitno brezveze delali paniko, ko so danes poslali domov in na kasnejše datume prenaročili vse naročene paciente, katerih operacije za njihovo zdravje niso nujne ...
>
> P.S.: če toti lažnivi žabarski kreteni mislijo, da v času interneta lahko kaj skrijejo in da z enostavno preverljivimi lažmi preprečijo strah med ljudmi, ampak si z njimi povečajo zaupanje v svoje prihodnje izjave v zvezi s koronavirusom, potem so še večji kreteni, kot bi si lahko predstavljal v najhujših nočnih morah ... pizda, zdaj samo čakam na blokado interneta kot na Kitajskem ...
Sicer nisem žabar, a vseeno - na današnji tiskovki sta sodelovala dva tvoja doktora, iz tote vaše mariborske klinike (in samo ena žabarka ;-)).
Zdaj, koliko sta lagala pa nea vem ;-)
... čuj, jaz iz prve roke vem tisto, kar sem tukaj zgoraj napisal, Endimion pa naj svojega sodelavca vpraša, kaj njegova žena pravi, da je res in kaj ne ...

P.S.: ko sem na Ljubljančane res besen, vsi postanejo žabari in mariborske prodane duše niso nič boljši ...