Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 06.03.2020 11:47
Je pa OČITNO Italija problem, veliko večji, kot se morda zdi...
Severna Italija je Evropski Wuhan. Verjetnost okužbe pri tistih, ki so se gibali v tem delu Italije je očitno zelo (zelo!!) velika. To smo pri nas maksimalno podcenili. Šarec kot prvi med odgovornimi v državi si zasluži cvek, brez možnosti delati popravni izpit. Baje pa to ni njegova edina nezadostna ocena, je pa najbolj pomembna.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2821021

Strani: 1

anon-518732 sporočil: 934
Zadnja sprememba: anon-518732 06.03.2020 12:00
[dronyx]
>Je pa OČITNO Italija problem, veliko večji, kot se morda zdi...

Severna Italija je Evropski Wuhan. Verjetnost okužbe pri tistih, ki so se gibali v tem delu Italije je očitno zelo (zelo!!) velika. To smo pri nas maksimalno podcenili. Šarec kot prvi med odgovornimi v državi si zasluži cvek, brez možnosti delati popravni izpit. Baje pa to ni njegova edina nezadostna ocena, je pa najbolj pomembna.
pred dvema tednoma sem bil na smučanju v severni italiji. zdaj imam znake prehlada, smrkam in kašljam, brez vročine, vleče se že dober teden.
osebni zdravnik pravi naj ostanem doma in jem lekadole, krvnega testa noče napraviti.
včeraj je bilo sicer že malo bolje in sem šel v gledališče, dvorana polna.
kaj če sem okužen s coronavirusom ?

sistem je popolnoma odpovedal, mi zdravstvenega sistema nimamo.
anon-333107 sporočil: 8.271
[dronyx]
>Je pa OČITNO Italija problem, veliko večji, kot se morda zdi...

Severna Italija je Evropski Wuhan. Verjetnost okužbe pri tistih, ki so se gibali v tem delu Italije je očitno zelo (zelo!!) velika. To smo pri nas maksimalno podcenili. Šarec kot prvi med odgovornimi v državi si zasluži cvek, brez možnosti delati popravni izpit. Baje pa to ni njegova edina nezadostna ocena, je pa najbolj pomembna.
Šarca in Janš ne bi mešal v te zadeve ... Lahko je biti po bitki General! So pa tudi iz nekih `strokovnih` krogov prihajale informacije, da je Italija odreagirala celo preveč rigorozno!

Vendar bo zadeve pokazal čas....

Strani: 1