Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Novi idol Janeza Janše. Bo to Friedrich Merz?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Novi idol Janeza Janše. Bo to Friedrich Merz?
[#2820607] 05.03.20 10:08 · odgovor na: najobj (#2820426)
Odgovori   +    1
[najobj]
... Janez Janša je, vsaj po naši oceni, precej podoben Friedrichu Merzu. ...

... čuj, Pero ... evo, jaz navijam za totega Merza in če s tem navijam za Janšata, kot forumski komunajzar nimam nobenih problemov ... no, in če ga vsaj dve leti ne bo sral s polpreteklo preteklostjo, je Janša nekaj že naredil, čeprav še ni nič naredil ...
Pri Janši me res precej moti, da je bil aktiven član ZSMS. Ampak pustimo polpreteklo zgodovino...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2820607

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Novi idol Janeza Janše. Bo to Friedrich Merz?
[#2820648] 05.03.20 12:12 · odgovor na: kzupanc (#2820607)
Odgovori   +    1
[kzupanc]
> [najobj]
> ... Janez Janša je, vsaj po naši oceni, precej podoben Friedrichu Merzu. ...
>
> ... čuj, Pero ... evo, jaz navijam za totega Merza in če s tem navijam za Janšata, kot forumski komunajzar nimam nobenih problemov ... no, in če ga vsaj dve leti ne bo sral s polpreteklo preteklostjo, je Janša nekaj že naredil, čeprav še ni nič naredil ...
Pri Janši me res precej moti, da je bil aktiven član ZSMS. Ampak pustimo polpreteklo zgodovino...
... eh, mene pa čisto nič ne moti, da je bil Janša aktiven član ZSMS (= mladina) niti da je bil aktiven član ZKS (= partija), ker so bili pač takšni časi, moti pa me, da je svojo aktivno polpreteklo preteklost izbrisal iz svojega življenjepisa in da nima problemov pljuvati po svojih takratnih (= enakomislečih) partijskih tovariših ... no, ampak pustimo polpreteklo preteklost preteklosti, ker imam občutek, da je tudi sam Janez zadnje cajte zgruntal, da to ne vodi nikamor, kaj šele v svetlo prihodnost, kot se je temu včasih reklo ...

P.S.: v ZSMS so te sprejeli avtomatsko, ko si bil dovolj star in se ne spomnim, da si imel možnost izstopiti, tudi če bi to kdo hotel ...

Strani: 1