Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[denac]
Kar naprej gorijo odpadki ali podjetja za predelavo odpadkov. Očitno se pri nas ne bi smeli ukvarjati z odpadki. To dejavnost prepovedat in jih nekam izvažat. Ne, ni otročja misel! Otročji in neodgovorni so tisti, ki sem s tem ukvarjajo.
Na Vrhniki pa bi morali Kemis razrušit! Resno!!! Taki otroci ne sodijo tja. Za njih je otroški vrtec.

PS
Kdaj bodo že spet goreli odpadki?
Saj povej kam naj se izvaža in po kakšni ceni? Eni to naredijo tako, da lepo prevzamejo odpadke in jih potem vržejo v najbližjo jamo. Eni jih prevzamejo in izvozijo v kakšno revno državo in jih tam na polja zmečejo ali v vodo vržejo (v kateri plavajo ribe, ki jih nato mi drago kupujemo in jemo). Nekaj pa zadve resno sortira, predeluje in uničuje. Samo ta zadnja zadeva je draga in jo je malo ljudi pripravljeno plačati.
V Sloveniji te tretje možnosti v resnici nikjer ne dovolimo. Voziti v resne države bo za nas predrago. Tako, da nam potem ostane samo še to, da vozimo v naše jame ali v revne države.
Potem se bomo pa spet zgražali ko bodo iz teh držav sem v Evropo silili. Ker tukaj imamo tako lepo in čisto ter smo bogati. Tam pa revni in umazani. Aja, pa še številne te revne države so ugotovile, da je to tudi za njihove režime prenevarno. In je vedno manj držav kamor se lahko vozi. Morda kar na ladje, pa direkt v Atlantik?

No, lahko pa da se motim.