Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rava sporočil: 266
[bc123a]
> Če bi jih bolnišnično zdravljenje potreboval enak delež kot pri gripi

Pa jih ne. Po kitajskih podatkih 16% rabi bolnisnicno zdravljenje, 4% pa intenzivno nego. Tudi italijanski podatki kazejo vsaj tako slabo sliko, 9% obolelih so imeli v intenzivni negi.
Mislm.
Še avše iz infekcijske so zdaj začele tupit, da je isto k gripca, čist vsi podatki iz tujine pa pravijo da ni.
Bohve kok jim jih je že tam na infekcijski že pocepalo kao zarad gripe, pa jih noben loj ni stestiral.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2820006

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 02.03.2020 15:49
[rava]
> [bc123a]
> > Če bi jih bolnišnično zdravljenje potreboval enak delež kot pri gripi
>
> Pa jih ne. Po kitajskih podatkih 16% rabi bolnisnicno zdravljenje, 4% pa intenzivno nego. Tudi italijanski podatki kazejo vsaj tako slabo sliko, 9% obolelih so imeli v intenzivni negi.
Mislm.
Še avše iz infekcijske so zdaj začele tupit, da je isto k gripca, čist vsi podatki iz tujine pa pravijo da ni.
Bohve kok jim jih je že tam na infekcijski že pocepalo kao zarad gripe, pa jih noben loj ni stestiral.
... čuj, jaz sicer nimam nič proti, če nas koronavirus preskoči, ker smo premajhni in me zdaj to še najbolj spominja na čas takoj po nesreči v Černobilu, ko je zaradi radioaktivnega oblaka cela Evropa norela od panike, naša braća Crnogorci pa so na prvi strani svojega cajtnga Pobjeda v naslovu z velikimi mastnimi črkami napisali "U Crnoj gori nema opasnosti", spodaj pa z malimi črkami "U Crnoj gori nema aparata za mjerenje radioaktivnosti" ... no, še bolj butasto pa se mi zdi dobesedno hrepenenje nekaterih pacientov na totem forumu po čimveč okuženih, kar bo po njihovo "dokaz", da Slovenija zaradi komunistov na oblasti na grozečo epidemijo ni pripravljena ...

P.S.: kot sem kroničnemu politikantu Avblju tukaj forum.finance.si/?m=...700&single napisal, nobena država na svetu ni dovolj bogata, da bi za primer epidemije na zalogo gradila infekcijske klinike in na zalogi imela pripravljeno ustrezno usposobljeno in dovolj številčno medicinsko osebje ... alzo, če skrajšam, v medijih neštetokrat predstavljena preventiva vsakega posameznika je edina možnost, da se škoda zadrži v čim manjših okvirjih, ker škodi se glede na najmanj 14-dnevno inkubacijsko dobo in okuženost ljudi brez znakov bolezni - ko sploh ne veš, kdo je okužen in kdo ne - v današnjem globaliziranem svetu preprosto ne moreš izognit, pa naj mene zmerjajo z luzerjem ali ne ...

Strani: 1