Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[macon]

Sem računalniški programer v ožji državni upravi. Stanovanja v Ljubljani si ne morem privoščiti, čeprav delam v njej. Od srednje šole ali 14. leta sem vsak dan v Ljubljani. Imam dve diplomi in nekaj manj kot 30 let izkušenj v IT-ju.
Ti nas zdaj mal zajebavas, ane?

Pri 30 letih izkusenj v IT in dveh (predpostavljam da ne-druzboslovnih) diplomah si ne mores privoscit stanovanja za 120 jurjev, in cepis v "ozji" javni upravi in se tukaj na forumu 24/7 usajas nad "druzboslovci, komunisti in cefurji"???

Sori ampak tega ti pa ne verjamem. Tudi karikature imate svoje meje. Ne mors bit tako slaba sala, pa magari si izmisljen kalimero Noriskega Kraljestva :-)

Ce si stanovanja "ne mores privosciti" zato ker moras vsak mesec jurja nakazat SDS ali BMW - vsi imamo svoje fetise - potem pac nisi bil cisto odkrit v opisu. Ce je "30 let izkusenj v IT" v bistvu narocanje pisarniskega materiala preko emaila, tudi ne :-)))

Naceloma pa ljudje s 30 let izkusenj v IT in dvema diplomama zelo zelo dobro in nadpovprecno zivijo, ce jih ne vlecejo dol kake fiksne ideje, tak da ne me basat da si ne mors privoscit zivet v lj.

Mimogrede, spoznal sem mlad veterinarski par (moz in zena oba veta) iz Italije, ki delata v UK kot pogodbenika in se komaj prebijata cez mesec. Tarifo imata cca 300 funtov na dan. In ne gre pa da ga jebes?! In sem samo bezal v drugo smer od znanstva z njima, kolikor so me noge nesle :-)))

Ljudi je res vseh sort.