Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.206
[NemirniTujec]
Jaz nisem znal nic, pa sem hotel met vec kot 1500. Seveda jih nisem dobil, ampak vsaj hotel sem :-))) Takoj ko sem nekaj znal pa ni blo debate. Vadi pare. Vcasih se mi prav zasmilijo ljudje ki se pustijo natepavat na puhlice in pripadnost, ceprav imajo znanje, in tisti ki jih rabi ima denar in bi jih placal, samo zahtevat je pac treba. Ogromno folka ki dost zna dela za sitne pare ker so preglupi da bi si izborili maksimalen kos pogace.
Tega nisem nikol razumel.
v it imas precej ljudi, ki so v tem iz veselja in jim je tako rekoc way of life. to, da je mozno povrhu biti se placan, je cesnja na torti.

p: kolkor tolko dobro pisat racune sem se naucil okoli 40. leta

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2818116

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[]
> [NemirniTujec]
> Jaz nisem znal nic, pa sem hotel met vec kot 1500. Seveda jih nisem dobil, ampak vsaj hotel sem :-))) Takoj ko sem nekaj znal pa ni blo debate. Vadi pare. Vcasih se mi prav zasmilijo ljudje ki se pustijo natepavat na puhlice in pripadnost, ceprav imajo znanje, in tisti ki jih rabi ima denar in bi jih placal, samo zahtevat je pac treba. Ogromno folka ki dost zna dela za sitne pare ker so preglupi da bi si izborili maksimalen kos pogace.
> Tega nisem nikol razumel.

v it imas precej ljudi, ki so v tem iz veselja in jim je tako rekoc way of life. to, da je mozno povrhu biti se placan, je cesnja na torti.

p: kolkor tolko dobro pisat racune sem se naucil okoli 40. leta
Jaz se sedaj ne znam pravilno nastimati cene projektov in imam veliko rajsi da to naredi nekdo drug, jaz pa dobim en kos, za katerega znam dobro oceniti kompleksnost in kolicino dela.
anon-207617 sporočil: 6.899
[cebelar]
p: kolkor tolko dobro pisat racune sem se naucil okoli 40. leta
A si se starostno zmotil in dve nicli namesto ene natipkal, pa so vseeno placali :-)))))

Strani: 1