Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozga sporočil: 6.303
Za 1 EUR kupiš seme solate, posadiš, čez 1 mesec bo solate vsaj 10 kg. Tržna cena solate je vsaj 1.5 EUR in pridelal si 150 EUR. Imaš 15000 % donos in še zdravo ješ. Jaz svetujem nakup zemlje, pa ne na Balkanu!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 281500

Strani: 1

anon-1006 sporočil: 1.881

bozga je napisal(a):
Za 1 EUR kupiš seme solate, posadiš, čez 1 mesec bo solate vsaj 10 kg. Tržna cena solate je vsaj 1.5 EUR in pridelal si 150 EUR. Imaš 15000 % donos in še zdravo ješ. Jaz svetujem nakup zemlje, pa ne na Balkanu!
 
Odličen donos...taki matematiki se reče marketinška matematika.
anon-3916 sporočil: 1.205

bozga je napisal(a):
Za 1 EUR kupiš seme solate, posadiš, čez 1 mesec bo solate vsaj 10 kg. Tržna cena solate je vsaj 1.5 EUR in pridelal si 150 EUR. Imaš 15000 % donos in še zdravo ješ. Jaz svetujem nakup zemlje, pa ne na Balkanu!

Prjatu, si ti kdaj imel opravka s kmetijstvom? Glede na tvojo logiko nisi.
anon-162131 sporočil: 2.080

bozga je napisal(a):
Za 1 EUR kupiš seme solate, posadiš, čez 1 mesec bo solate vsaj 10 kg. Tržna cena solate je vsaj 1.5 EUR in pridelal si 150 EUR. Imaš 15000 % donos in še zdravo ješ. Jaz svetujem nakup zemlje, pa ne na Balkanu!
 
pol pride pa toča pa je vsega konc. no, sej ti si zavaroval pa si zato plačal premijo pa je šel del dobička. pol je pa tu še suša. pa nafta se draži, ti pa rabiš transport, stroje, agregate, črpalke. pa polži so ti jo požrl, si zato nabaviš kemikalije. no, pa je šla še zdrava hrana v maloro.

Strani: 1