Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odmev: Urad varuhinje človekovih pravic laže!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-86926 sporočil: 4.065
Hvala za tale prispevek k odkrivanju in razkrivanju slovenskega primitivizma.
??????

Avtor je predvsem propagandist, dlakocepec z povsem določenim namenom.
Koliko pa imata skupnega primera Ranc in Penko?
Tako na TV, radiju in časopisih, ki so ali so bili bolj pro-vladni stalno ponavljajo da so Rancu prisluskovali.
Kot sem pa jaz razumel so samo pridobili izpisek klicev nekaj ur pred dovoljenjem sodnika. Ni mi znano ali izpis telefonskih klicev ustreza terminu prisluškovanje?
Na žalost tudi nihče ni dokončno pojasnil vlogo takratnega kriminalista Kosa, ki ga vsakič omenjajo ko pogrevajo to juho. Kot je povedal na TV pred več meseci sploh ni bil odgovoren za primer in se je samo neformalno vmešal kasneje. Rad bi da mi nekdo dokončno nalije čistega vina!
Razlika je da G. Ranca niso vklenili in aretirali, ter še prej poklicali na POP TV, da naj pridejo snemat spektakel za javnost.
Glede Penkota me zanima res kaj bi lahko točno kot tožilec počel in kaj ne. Potem ko je od Brezigarjeve dobil nogo je pač popolnoma razumljivo, da mora menjati službo. In naj mi kdo pove primer človeka da bi zavzeto delal za "bivšega delodajalca", ko je praktično že zamenjal službo in koristi samo še pripadajoči dopust! Osebno sem prepričan da ni človeka ki se v takem primeru ne bi pripravljal za novo zaposlitev?
Članek ne razkriva slovenskega primitivizma, pač pa hujskaštvo. Primitivizem pa se pokaže na koncu ko nikomur ne stopijo na prste (pa naj bo levi ali desni).
Morda bi za naslednjo temo avtor naredil espertizo kako
se na Finančnem ministrstvu, ob padcu dokument sam razpne in ga morajo nato večkrat speti (in ob tem se domnevnno še sam sfotokopira).
Vsekakor gredo ekonomistom v Financah zdraharske teme bolj od rok kot ekonomske. Smo pač pred volitvami.