Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pivčeva: Menjave resorjev ne bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

linaprin sporočil: 771
[Glavni forum] Tema: Pivčeva: Menjave resorjev ne bo
[#2812908] 21.01.20 18:49 · odgovor na: (#2812877)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 21.01.20 16:13
[rename]
> [FIN-311684]
> Zanimivo je opazovati Erjavčev kameni obraz ob srečanju s Pivčevo po izgubljenih volitvah. Prav jezen je in snuje maščevanje. Lahko se le sprašujemo kako je takšna politično nezrela in nalogam nedorasla oseba desetletja kreirala in vodila našo zunanjo politiko in obrambo ter se srečevala s svetovnimi politiki, sicer ob arbitražnem lajanju informacij po televiziji, ki jih je dobil v zaupnih pogovorih so se ga verjetno izogibali in je potihnil ves pogovor ko se je pojavil na vratih. Kako je tako maščevalen vodil zunanje in vojaško ministrstvo bi lahko povedali le tam zaposleni.

Sicer nisem videl nobenih fotk ali posnetkov, ampak po prebranem sodeč, bi rekel, da se ni ravno obvladoval. Namreč, "iz topa" napovedati odstop iz ministrskega položaja in zraven dodati še popoln umik iz javnega življenja.... well, to po mojem ne kaže ravno na snovanje maščevanja, ampak na met puške v koruzo...
In Šarec je tudi komaj čakal in kar v naprej sprejel odstop še preden, ga je dejansko podal.

Četudi je Erjavec odstopil zato, da ni bil odstavljen, pa bo po mojem težko zdaj izrečeno "nazaj vzel"...
"Ne bom se več igral z vami"

Pozicija: peskovnik

PS že 15 let nam ščije v pesek, mi bi pa gradove zidali...