Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[rename]
> [FIN-311684]
> > [rename]
> > > [FIN-311684]
> > > > [rename]
> > > >
> > Edina moznost pa je, da vlada pade v nekaj mesecih, potem pa lahko nastane LEK; Lista Erjavcevega Karla :-P
> > Ampak to je res minimalna verjetnost.
>
> Erjavca je treba spodbujati, da pomaga zrušiti Šarčevo vlado, možakar je ranjen, večino poslancev Desusa pa ima še vedno za sabo, Pivčeva pa je za večino ljudi še vedno profesorski lopov, nekaj kot Mramor ali tista lopovica na ekonomski fakulteti, ki je zaposlila Erjavčevo hčer..

Po mojem mu je pa jasno, da je njegova era koncana.
Dal bo mir....da ne bodo kaksnih obtoznic fasal....
Ne da se mi ukvarjati s politiko pa vendar naj Janša pokliče Erjavca, naj mu izrazi sožalje za položaj v katerem je pa vendar naj izkoristi priložnost, ki jo ima in udari z vsem orožji po Šarcu, če pa mu Šarec ponudi veleposlaniško mesto v Natu ali na Hrvaškem...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2812633

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[FIN-311684]
> [rename]
> > [FIN-311684]
> > > [rename]
> > > > [FIN-311684]
> > > > > [rename]
> > > > >
> > > Edina moznost pa je, da vlada pade v nekaj mesecih, potem pa lahko nastane LEK; Lista Erjavcevega Karla :-P
> > > Ampak to je res minimalna verjetnost.
> >
> > Erjavca je treba spodbujati, da pomaga zrušiti Šarčevo vlado, možakar je ranjen, večino poslancev Desusa pa ima še vedno za sabo, Pivčeva pa je za večino ljudi še vedno profesorski lopov, nekaj kot Mramor ali tista lopovica na ekonomski fakulteti, ki je zaposlila Erjavčevo hčer..
>
> Po mojem mu je pa jasno, da je njegova era koncana.
> Dal bo mir....da ne bodo kaksnih obtoznic fasal....

Ne da se mi ukvarjati s politiko pa vendar naj Janša pokliče Erjavca, naj mu izrazi sožalje za položaj v katerem je pa vendar naj izkoristi priložnost, ki jo ima in udari z vsem orožji po Šarcu, če pa mu Šarec ponudi veleposlaniško mesto v Natu ali na Hrvaškem...
Janša se v skladu s kung-fu pravili končno mora naučiti kako naj vzpostavi mir s sovražnikom.

Strani: 1