Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slovenecnb1 sporočil: 5.626
[0513ANITO]
> []
> Saj pri Fursu Opozorilo, nato Grožnja, že 95% zaležejo, ker so oni Oblast in te lahko Zjebejo, ljudje pa pametni, da ugode (zakaj scati proti entiteti, močnejši od klasične mafije). V večini primerov celo pretirano ugode, ker tudi Furs nateguje špago tam, kjer ni upravičen.
>
> (Moje firme imajo za 35 jurjev dolžnikov in razen pravne poti, čakanja, iznajdljivosti in molitev h Gvišnjemu, mi ne ostane kaj prida vzvodov - za razliko od Furs. Poslušam pa dolžnikova sprenevedanja vsakodnevno...)

Pri meni enako....
hvala enako pa še po tri leta traja od 2016 se vlačimo po sodiščih skoz spodbijajo, lažejo ponarejajo dokument in folklora jebem jst tako pravno državo tud v jugi ni blo tako

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2810914

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[slovenecnb1]
> [0513ANITO]
> > []
> > Saj pri Fursu Opozorilo, nato Grožnja, že 95% zaležejo, ker so oni Oblast in te lahko Zjebejo, ljudje pa pametni, da ugode (zakaj scati proti entiteti, močnejši od klasične mafije). V večini primerov celo pretirano ugode, ker tudi Furs nateguje špago tam, kjer ni upravičen.
> >
> > (Moje firme imajo za 35 jurjev dolžnikov in razen pravne poti, čakanja, iznajdljivosti in molitev h Gvišnjemu, mi ne ostane kaj prida vzvodov - za razliko od Furs. Poslušam pa dolžnikova sprenevedanja vsakodnevno...)
>
> Pri meni enako....

hvala enako pa še po tri leta traja od 2016 se vlačimo po sodiščih skoz spodbijajo, lažejo ponarejajo dokument in folklora jebem jst tako pravno državo tud v jugi ni blo tako
Jaz k sodnim idiotom več ne stopim...

Da bi še denar za advokate metal in potem poslušal Umobolne izjave lopovov...

Sodišča itak ne sodijo ne po zakonih, ne po pameti.

Ne za moj denar

Če sem zajebal, ko sem dal, nebi rad še enkrat več.

Strani: 1