Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Gustl]
> [Inside]
> drugače pa je več ali manj tako da se iz zahoda, severa vrneš žalosten iz vzhoda juga pa zadovoljen kar imamo.

Ne vem, ce sem kot turist ze kdaj prišel iz zahoda ali severa žalosten, ker sem videl nekaj, kar imajo, mi pa ne.

Tistega, kar bi imeli, turist običajno niti ne vidi.
Urejenost mest infrastruktura, javni prevoz, zabavišča, pubi z izbiro... sicer res bolj žalosten prideš iz kake strokovne ekskurzije. Ker turist ne vidi v vikendu vsega. Treba živet da vidiš da ne moreš imet Švedske plače in srbskega lajfa, kar bi eni radi tukaj za vse.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2808377

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Inside]
> [Gustl]
> > [Inside]
> > drugače pa je več ali manj tako da se iz zahoda, severa vrneš žalosten iz vzhoda juga pa zadovoljen kar imamo.
>
> Ne vem, ce sem kot turist ze kdaj prišel iz zahoda ali severa žalosten, ker sem videl nekaj, kar imajo, mi pa ne.
>
> Tistega, kar bi imeli, turist običajno niti ne vidi.

Urejenost mest infrastruktura, javni prevoz, zabavišča, pubi z izbiro... sicer res bolj žalosten prideš iz kake strokovne ekskurzije. Ker turist ne vidi v vikendu vsega. Treba živet da vidiš da ne moreš imet Švedske plače in srbskega lajfa, kar bi eni radi tukaj za vse.

Evo, ker se ravno prebijam do pisarne v Stockholmu - zavidam jim kolesarske steze.

Strani: 1