Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
Če bi nam (in njim) EU postavila tak pogoj, potem še danes ne bi bili v EU.
Ne mi, ne oni.
In morda so (v EU) to celo vedeli, zato niso pogojevali našega vstopa z urejeno mejo s CRO, ampak smo morali samo izpolniti vse zahteve Italije, Avstrije, Madžarske.

Slovenija je zamudila vse s v tistem trenutku, ko je dala soglasje Hrvaški za vstop v EU.
Potem je šlo samo še navzdol, začelo se je s Pahorjevim fantastičnim dnevom, nadaljevalo z Erjavčevim preuranjenim blebetanjem, piko na i sta postavila pa Drenikova in Sekolec.
(No, češnja na torti bo pa tožba, ki jo napoveduje Drenikova proti državi, xexexe).

Dejstvo je, da se SLO in CRO ne moreta zmeniti, zato naj v EK določijo, kdo bo razsodil.
Jaz sem ziher da bi se za tistih par kilometrov in par milijonov in par kilovatov zmenili takoj, ce bi bilo nagrajeno. Zdaj pa je vsak gaulajter nagrajen za kurjenje plemenskih custev na svojem kupcku gnoja.
Če to ni bilo arbitražno sodišče, naj presodi kaj vem kakšno drugo evropsko sodišče; saj jih je cel kup, pa naj še kaj delajo.
Nekdo pač mora razsoditi, se ti ne zdi?
To se pa strinjam. In spet - svabska nesposobnost upravljanja s kolonijami. Da ne omenjamo onega katalonca, ki je pred spanskimi birici na varnem - v belgiji!! (Se ena stvar ki je desetkrat bolj pomembna od razprtij podalpskih plemen.)

Imperij za en kurac. Dol s svabi!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2807098

Strani: 1

crt sporočil: 27.196
[NemirniTujec]
Imperij za en kurac. Dol s svabi!
you're so 1918 :)

Strani: 1