Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FjodorKirilovic sporočil: 975
[alan123]
Mladino sem redno bral 30 let. Najmanj dvajset let sem bil naročnik, a letos pomladi sem jo odpovedal. Zakaj? Mladina je bila sicer vedno precej levo orientirana in nisem se vedno strinjal s tistim, kar sem prebral, vendar je bil nivo njihovega pisanja večinoma zelo visok. Zadnja leta žal ni več tako. Postali so brezsramno trobilo skrajno levičarskih idej - skorajda bi lahko rekli, da so uradno glasilo stranke Levica. Poleg tega so postali utrdba ponorelih feministk, ki sovražijo moške že samo zato, ker so moški ( v tem se zelo odlikuje tudi Marcel Stefančič ). No, Marcel Stefančič že pet let v vsaki številki na vsaj petih straneh zliva gnojnico po DonalduTrumpu in nasploh po kapitalizmu. Moti me tudi zasmehovanje domoljubja in njihova težnja, da se v Evropo in Slovenijo naseli čimveč takoimenovanih prebežnikov . Moti me zaničevanje slovenske kulture in identitete - oni bi najraje videli, da se utopimo v muslimanskem morju in za vedno izginemo. Skratka - če bi bil še naprej naročnik Mladine, bi to pomenilo, da sam plačujem vrv, s katero me hočejo obesiti.
Plačeval boš še naprej, samo prek drugih kanalov.