Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[pobalin]
> Med drugim je bil lastniško prisoten v družbah KDD, Istrabenz, Deželna banka Slovenije, Hranilnica Vipava, KDD, Actual IT. Bil je tudi lastnik dobavitelja medicinske opreme Mark Medical, ki je bil vpleten v afero s »stenti«. Iz večine naštetih družb se je že umaknil. Je pa prek družbe Transmedia še vedno lastnik dobrih 70 odstotkov tednika Mladina.

Čisto ste pozabili na dolgoletno 100% lastništvo sežanske firme DISTRIEST, izvozno uvozno trgovsko podjetje, d.o.o., ki je sila kontinuitete nekdanje državne firme za politično kontrolo uvoza tuje periodike v MojoDeželo. Od majndkontrola do zamejskega biznismodela press.
Pred leti mi je Distriest kar ugajal, kajti preko njih sem bil naročen na francosko revijo "Science & Vie", naročnina je bila nekaj nižja, ker niso pošiljali najnovejše številke, sicer je bil takšen dogovor in ni bilo prav nič moteče.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2804343

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-311684]
Pred leti mi je Distriest kar ugajal, kajti preko njih sem bil naročen na francosko revijo "Science & Vie", naročnina je bila nekaj nižja, ker niso pošiljali najnovejše številke, sicer je bil takšen dogovor in ni bilo prav nič moteče.
Tudi jaz sem pred leti opazil inovativno tehniko prodaje tuje remitende. Nekaj mesecev stare tuje glitzy lajfstajl in poljudno strokovne revije so nam prodajali po ceni (ali pod njo) bolj skromnih domačih revij. Lahko rečeš, da so nas evropeizirali po sindikalnih cenah, ali pa da so nam prodajali star papir.

Strani: 1