Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[MarijanMacek]
> [marbr]
> Nisem še zasledil medija, ki je tako očitno z vsako številko vedno slabši. Res beda od bede.

Vidiš, jaz sem pa skoraj nasprotnega mnenja. Od tednikov je edini vreden vpogleda, je včasih bolj levo orientiran, toda saj smo pluralna družba, toda neskončno boljši od večinske greznice prisotne na trgu. Na žalost!

PS.: Da ne govorimo o novodobnih medijih v službi zavajanja raje.
Mladina je edini tednik, ki ga redno kupujem. Pa ne da se vedno strinjam z njihovimi stališči, je pa profesionalno napisan, tudi najdeš noter članke in intrvjuje iz tujih časopisov, Spiegla recimo, tako da za njihov nadaljnji obstoj zaradi izgube bralcev se ni bati. Seveda naklada ni več niti blizu tiste iz konca osemdestih let, so pač drugi časi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2804264

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.001
Zadnja sprememba: mimoidoci 22.11.2019 14:21
[vrac]
> [MarijanMacek]
> > [marbr]
> > Nisem še zasledil medija, ki je tako očitno z vsako številko vedno slabši. Res beda od bede.
>
> Vidiš, jaz sem pa skoraj nasprotnega mnenja. Od tednikov je edini vreden vpogleda, je včasih bolj levo orientiran, toda saj smo pluralna družba, toda neskončno boljši od večinske greznice prisotne na trgu. Na žalost!
>
> PS.: Da ne govorimo o novodobnih medijih v službi zavajanja raje.

Mladina je edini tednik, ki ga redno kupujem. Pa ne da se vedno strinjam z njihovimi stališči, je pa profesionalno napisan, tudi najdeš noter članke in intrvjuje iz tujih časopisov, Spiegla recimo, tako da za njihov nadaljnji obstoj zaradi izgube bralcev se ni bati. Seveda naklada ni več niti blizu tiste iz konca osemdestih let, so pač drugi časi.
Tudi meni je Mladina všeč, ker tam vsi kolumnisti mislijo in pišejo enako in potem zlahka izvem, kaj je res in kaj je fake news.

Repovž, Miheljak, Štefančič, Lorenci, Maja Novak, N'Toko, Vogrinc,..... imajo izredno izostren in takorekoč poenoten pogled na neoliberalizem, identitene skupine, fašizem, okolje, brezogljično družbo, ZDA, brexit, domačo politiko, bližnji vzhod, sovražni govor, politično korektnost in na Marxa, da ne nabrajam dalje. Meni je to všeč - prebereš enega in prebral si vse. Kratko, jedrnato in v duhu hitrega tempa življenja. Edino Nežmah me včasih iznervira. Ta človek nima kančka dvoma v sebi.

Strani: 1