Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[marbr]
Nisem še zasledil medija, ki je tako očitno z vsako številko vedno slabši. Res beda od bede.
Vidiš, jaz sem pa skoraj nasprotnega mnenja. Od tednikov je edini vreden vpogleda, je včasih bolj levo orientiran, toda saj smo pluralna družba, toda neskončno boljši od večinske greznice prisotne na trgu. Na žalost!

PS.: Da ne govorimo o novodobnih medijih v službi zavajanja raje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2804228

Strani: 1

FIN-542579 sporočil: 498
[MarijanMacek]
... je včasih bolj levo orientiran...!

Včasih?
:-)))))))
anon-74644 sporočil: 214
Zadnja sprememba: anon-74644 22.11.2019 10:19
Glej ga, glej ga..... spet en zaposlen na univerzi s popoldanskim s.p.-jem za cuzanje proračuna.....
vrac sporočil: 11.068
[MarijanMacek]
> [marbr]
> Nisem še zasledil medija, ki je tako očitno z vsako številko vedno slabši. Res beda od bede.

Vidiš, jaz sem pa skoraj nasprotnega mnenja. Od tednikov je edini vreden vpogleda, je včasih bolj levo orientiran, toda saj smo pluralna družba, toda neskončno boljši od večinske greznice prisotne na trgu. Na žalost!

PS.: Da ne govorimo o novodobnih medijih v službi zavajanja raje.
Mladina je edini tednik, ki ga redno kupujem. Pa ne da se vedno strinjam z njihovimi stališči, je pa profesionalno napisan, tudi najdeš noter članke in intrvjuje iz tujih časopisov, Spiegla recimo, tako da za njihov nadaljnji obstoj zaradi izgube bralcev se ni bati. Seveda naklada ni več niti blizu tiste iz konca osemdestih let, so pač drugi časi.

Strani: 1