Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

milos9 sporočil: 1.046
Zadnja sprememba: milos9 11.11.2019 20:50
Sem jih že reklamiral, jutri odpiramo knauf... :)

Resno. Kakšna stvar mi seveda uide. Če bi jih kupoval sam, bi seveda naročil profile za knauf, če ne prej, bi me prodajalec poučil iz kakšnega materiala so.

O gradnji pred tem projektom nisem vedel ničesar. Tudi sedaj nisem strokovnjak, seveda lahko padem na podrobnostih. Na celi črti pa ne več.

Verjamem, da je v takšnem položaju marsikateri investitor.

Pa hvala za opozorilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2802647

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[milos9]
Sem jih že reklamiral, jutri odpiramo knauf... :)

Resno. Kakšna stvar mi seveda uide. Če bi jih kupoval sam, bi seveda naročil profile za knauf, če ne prej, bi me prodajalec poučil iz kakšnega materiala so.

O gradnji pred tem projektom nisem vedel ničesar. Tudi sedaj nisem strokovnjak, seveda lahko padem na podrobnostih. Na celi črti pa ne več.

Verjamem, da je v takšnem položaju marsikateri investitor.

Pa hvala za opozorilo.
Jaz sem za cca 80.000€ skupaj spravil 275m2 (čisti netto-netto), poslovnih pisarniških prostorov...3x WC, 1x tuš, talno gretje, vinil po tleh, 8 zunanjih oken, 16 notranjih vrat,1 zunanja, 1x velika garažna dvokrilna. elektro in internet instalacije, prezračevanje (zaenkrat brez mašine), prostori so zaenkrat neporemljeni, pa luči in štekatjev še ni. cca 50 lamp mi manjka.....Aja pa še cca 300m2 fasade 10 cm stiropor za cca 10.000€ ....Skratka za cca 100.000€ sem precej daleč v finale speljal inveseticijo v firmi....(finaliziranje tistega, kar sem kupil).
Imel sem pa Streho, pod, zunanje stene (znotraj ve vse dvojni knauf in spuščeni strop)...V grobem me pride cca 300m€/m2.

Strani: 1