Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simondemsar sporočil: 45
Meni pa nekaj drugega ni jasno in sicer zakaj za vraga bi bivša uprava podpisala sporazumen odhod, če je pa imela v vsem kar je delala prav? Če imaš čisto vest, pol nimaš razloga, da bi se kar tako brez boja predal???

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2802101

Strani: 1

anon-518732 sporočil: 934
[simondemsar]
Meni pa nekaj drugega ni jasno in sicer zakaj za vraga bi bivša uprava podpisala sporazumen odhod, če je pa imela v vsem kar je delala prav? Če imaš čisto vest, pol nimaš razloga, da bi se kar tako brez boja predal???
če te zvečer obkolijo trije neznanci v mračni ulici imaš lahko v vsem prav, pa se boš najbrž brez posebnega odpora pustil oropat ali boš rekel, da to pa že ne, da imaš ti prav, oni pa narobe?
samo komentiram tvoj argument...
anon-528646 sporočil: 3
čas vnosa: 08.11.19 17:17
Le zakaj, tudi mene zanima
anon-204390 sporočil: 13.528
[simondemsar]
Meni pa nekaj drugega ni jasno in sicer zakaj za vraga bi bivša uprava podpisala sporazumen odhod, če je pa imela v vsem kar je delala prav? Če imaš čisto vest, pol nimaš razloga, da bi se kar tako brez boja predal???
Zato ker sporazumna odpoved pomeni časten umik z dobro odpravnino. Z malo sreče in dobrimi socialnimi in/ali političnimi zvezami lahko vsak tak odstopljenec kasneje vznikne na neki drugi podobno dobro plačani sinekuri.
Nesporazumna odpoved pa pomeni odstop brez odpravnine, po možnosti iz krivdnih razlogov, pomožnosti z blatenjem po medijih, zaradi česar te (na podobni poziciji) ne bi zaposlila niti lastna mama :)

Strani: 1