Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[0430ABAKU]
Hvalabogu, da smo tole že davno dali skozi.
Za bajto smo se takrat zakreditirali, da so bile mesečne obveznosti 120% plače.
In je šlo skozi, smo zvozili in danes še kar imam bajto.
Klinc pa ta pretirana regulativa.
Kot sem ze zapisal, in tudi vidim da tule nekdo drug: poglej, kaj se je dogajalo z CHF krediti. Najprej na glavo not, potem pa "drzava pomagaj" in "banke so krive".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2800031

Strani: 1

Gregor1976 sporočil: 537
[bc123a]
> [0430ABAKU]
> Hvalabogu, da smo tole že davno dali skozi.
> Za bajto smo se takrat zakreditirali, da so bile mesečne obveznosti 120% plače.
> In je šlo skozi, smo zvozili in danes še kar imam bajto.
> Klinc pa ta pretirana regulativa.

Kot sem ze zapisal, in tudi vidim da tule nekdo drug: poglej, kaj se je dogajalo z CHF krediti. Najprej na glavo not, potem pa "drzava pomagaj" in "banke so krive".
Mah dajte že nehat nabijat s temi CHF krediti. CHF krediti nikoli niso predstavljali kakšnega sistemskega tveganja in niso primer za izpostavljanje pri teh omejitvah.
0430ABAKU sporočil: 1.783
Tule govorim o dolgoročnih nepremičninskih kreditih.
Butasto je na to gledati, kot gledajo banke. Koliko si kreditno sposoben v času nakupa nepremičnine.
Takrat si mlad in na začetku karierne poti. Verjetno je skrajno neambiciozno za nekoga z univerzitetno izobrazbo tehniške smeri predvidevati, da bo celo življenje čepel na začetniški plači.
Meni se je ob izteku kreditev zdelo, da za obroke dajem samo še nek tringelt. Kot rečeno pa je na začetku to predstavljalo celo plačo in še čez.

Strani: 1