Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (V ŽIVO) Adria nima več niti za kerozin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[abohte]
> Se pravi jutri bodo partnerske druzbe ki so prodale karte iz ljubljane, panicno morale urejati prevoze iz ljubljane, in se za petek. Potem bomo pa v petek spet cakali do petka zvecer, da priznajo, da v soboto ne bodo leteli!

?!?!

A, Lufthansi kdo drži pištolo na glavi, da se mora dogovarjati z Adrio? Če ne znajo v excelu izračunati tveganja, je to njihov problem... Če ne vedo, s kom se dogovarjajo, je to njihov problem.
Tocno tako. Ampak uradno bo adria v soboto letela, a ne? Kako si drznes trditi da ne, poglej v baze, lepo so leti not. In en svaba tam na supportu pac rece "ej, ne moremo vam pomagati, poklicemo ko bo kaj novega".

Govorim o resnicni zgodbi, tule:

twitter.com/jezerska...7398505472

Sem klicala Lufthanso, zanje ni sprememb v poletih za četrtek in petek.Naj čakam. Ampak to je eno samo sprenevedanje. Ko sem jih vprašala, če so oni odgovorni da me dostavijo v Mün, če je karta pri njih kupljena, se ni hotela izjasniti, ker kao imajo pogodbe z drugimi izvajalci.

Seveda je treba poudariti da je prodajalec karte obvezan potnika spraviti na cilj, je pa tocno tako, njegova stvar, da si ne zna izracunati rizika da prodaja karte s tako riskantnim partnerjem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2795832

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
Jaz se vedbo prodajam mojo karto danes zvecer iz Münchna, ce kdo zeli :)

"Ugodno prodam letalsko karto Munchen - Ljubljana za jutri ob 20:25, let je označen "Brez posebnosti"

Strani: 1