Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zopet me ni nihče nič vprašal:-). Le koga anketirajo. Mene še nikoli....Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2792893

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[bigl]
Zopet me ni nihče nič vprašal:-). Le koga anketirajo. Mene še nikoli....Lep dan.
Volilnih upravičencev je 1,7 M, torej je verjetnost da te izberejo na posamičnem merjenju 625 ppb ali 0,625 ppm, ali 0,00625%. Recimo, da je do sedaj bilo opravljenih 100-1000 neodvisnih meritev javnega mnenja. Verjetnost, da so te vsaj enkrat izbrli je zelo visoka 0,0062% - 0,062%. Torej se nimaš kaj dosti pritoževat, da nisi bil izbran. Če ne verjameš si izračunaj z binomsko porazdelitvijo, www.statisticshowto....n-formula/
anon-317028 sporočil: 30.415
[bigl]
Zopet me ni nihče nič vprašal:-). Le koga anketirajo. Mene še nikoli....Lep dan.
Ob tem ustvarjanju javnega mnenja odmirajo kritične funkcije politične javnosti, bi rekel Habermas. Javno mnenje je odvisno od načina gledanja nanj in v anketi Dela daje fikcijo, da vedno zmaguje Šarec ter izraža neko skupno željo, ki deluje v smeri njegovega izoblikovanja, ki naj bi tako šarčevsko izoblikovano na naslednjih volitvah prineslo zmago Šarcu.
anon-333107 sporočil: 8.271
[bigl]
Zopet me ni nihče nič vprašal:-). Le koga anketirajo. Mene še nikoli....Lep dan.
Kar pokliči jih in jih zaprosi, da te vključijo v krog anketirancev! :)

Potem te bodo imeli v evidenci in te bodo klicali za vsako (politično) anketo.

Me zanima, kolikokrat boš imel voljo odgovarjati na njihova (be....sta) vprašanja!?

Strani: 1