Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-454644]
Oslarija Indija ima rikse: pokrite dvosede in stirisede, ki jih poganja biciklist ali mopedist. Vse okoljevarstvenike zaposliti kot bicikliste riks. Boekobio, pa ponucali bodo odvecno energijo, da nas ne bodo gnjavili. Presvicanim ne bo treba v savno. Samo pod tus, pa spat.
Če mi repliciraš na tale del mojega bolj zgodnjega komentarja,
Avtomobil pa ni nekaj, kar lahko (namesto z bencinom) poganjaš na noge, na roke ali na gofljo. Zato je pri avtih baterija enako problematična, a neizbežna.
naj opozorim, da sem izhajal iz podmene, da se pogovarjamo o osebnih prevoznih sredstvih in ne o javnem prometu. Rikše, taksiji, uberji, busi itn. so javni promet.

Možno pa je, da nisi repliciral meni, ampak samo pozval k revoluciji, prevratu, postavitvi okoljevarstvenikov na njihovo mesto, ki je na rikšah, galejah ipd. Podpiram, če se boš ti odrekel svojemu avtu in se s temi rikšami dal voziti v službo in po opravkih, če boš čez morje potoval z galejo in ne letalom ali dizelsko gnano ladjo. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2792038

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.895
Nic nimam proti tebi. Tisti,ki protestirajo, so ponavadi lenuhi. Zaposlimo jih. Na bicikle in galeje vse, ki vrtijo gobce. Mladi ekolosko osvesceni so tu pa tam organizirani v kake cistilne akcije. Tisti,ki delajo kraval npr ob petkih, se jim pac ne ljubi v solo. Ker je to lepo, spricajo. Cakajo na urzah in vsak jim prav pride.

Strani: 1