Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[tes]
Upaj da letijo tvojo linijo s Saabom.. So tuji piloti in za njih stavka ne bo veljala.
Sarkazem Adria..

LOT karte pa direkten let via Warsava pa potem naokoli? Gledal te opcije? Vem je zajeb ampak ce si veliko po njihovem kvartu letenja zna bit dobitna kombinacija.
Vse sem gledal. Najprej moram v CPH, nato v WAW in potem z Lot v LJU. Torej do CPH iščem alternativno pot in ni druge, kot da že en dan prej (ja, morda z Lot prek WAW), torej nedelja, torej žena bo "zadovoljna" nad spremenjenimi vikend plani :)

Ampak če ne bo hujšega... :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2791653

Strani: 1

anon-48899 sporočil: 1.153
Zadnja sprememba: anon-48899 01.09.2019 10:33
[Gustl]
> [tes]
> Upaj da letijo tvojo linijo s Saabom.. So tuji piloti in za njih stavka ne bo veljala.
> Sarkazem Adria..
>
> LOT karte pa direkten let via Warsava pa potem naokoli? Gledal te opcije? Vem je zajeb ampak ce si veliko po njihovem kvartu letenja zna bit dobitna kombinacija.

Vse sem gledal. Najprej moram v CPH, nato v WAW in potem z Lot v LJU. Torej do CPH iščem alternativno pot in ni druge, kot da že en dan prej (ja, morda z Lot prek WAW), torej nedelja, torej žena bo "zadovoljna" nad spremenjenimi vikend plani :)

Ampak če ne bo hujšega... :)
Kot vidim ima LOT popoldanca z Ljubljane tako da nedeljsko kosilo imate v miru.
V kolikor imas moznost kenslaj LH karto in nabavi multi trip pri LOT. Najmanj glava boli. Po mojih izkusnja prve datumsko napovedane stavke vedno palijo pri vseh EU avio prevoznikih.

Strani: 1