Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[kmetovalec]
Pa imaš ti kaj pojma koliko je dodana vrednost pri drobnici in koliko stane pastir?
Nekaj so me na/učili Računati na PRSTE! Samo nisem prepričan, da vedno prav izračunam!!

Zato pa bi tako rad obiskal in se pogovori z temile fanti od fare!

siol.net/novice/slov...deo-500931

Da bi videl in vedel, kako to njim ZNESE! In kakšno računico imajo oni, da ne Jamrajo!?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788448

Strani: 1

kmetovalec sporočil: 681
[FrRoSt]
> [kmetovalec]
> Pa imaš ti kaj pojma koliko je dodana vrednost pri drobnici in koliko stane pastir?

Nekaj so me na/učili Računati na PRSTE! Samo nisem prepričan, da vedno prav izračunam!!

Zato pa bi tako rad obiskal in se pogovori z temile fanti od fare!

siol.net/novice/slov...deo-500931

Da bi videl in vedel, kako to njim ZNESE! In kakšno računico imajo oni, da ne Jamrajo!?

"V zadnjem času se dogaja, da nas še posebno naravovarstveniki postavljajo v ospredje, postali smo kot nek zid med naravovarstveniki in lovci. A ni tako, da če imamo to mi, lahko imajo to vsi. Tega se ne more iti vsak. Prvič, gre za drago zadevo in se je ne da narediti kar tako. Osnovno sredstvo je ograda okoli pašnika, ki prepreči, da bi živali uhajale ven. Odstrel pa mora država še vedno nujno zagotoviti," pove Andrej.
pobalin sporočil: 14.456
[FrRoSt]
Zato pa bi tako rad obiskal in se pogovori z temile fanti od fare!
siol.net/novice/slov...deo-500931
Da bi videl in vedel, kako to njim ZNESE! In kakšno računico imajo oni, da ne Jamrajo!?
Saj piše: imajo 30 hektarjev pašnikov, oba imata službo, eden v javnem sektorju, in ukvarjata se z vzrejo pastirskih psov, ki glede na omembo projekta Life dinalp bear najbrž prinese še kakšno subvencijo.

Pa tudi tole, če verjameš še taki nepreverljivi anekdotični trditvi o letu cca 1994: "si je lahko pred 25 leti njun oče s prodajo stotih jagnjet v enemu letu na Švedskem kupil popolnoma novega volva".

Strani: 1