Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[bambino]
Predstavil je zgolj zgodbo individulista. Nič ni slišati o otrocih, ženi in porodniškem dopustu, privat varstvu, varuškah bolnih otrok, vrtcih, nogometu, glasbeni, baletu, zdravnikih, obveznem cepljenju... Dokler si mlad in sam imaš ene prioritete, ki se lahko spremenijo. Sicer pa vso srečo mu želim.
Hm, morda nisi prebral vsega...

"Če se meni ali moji družini kaj zgodi, si ne morem privoščiti, da jih izpostavim okolju, kjer, denimo, otroška srčna kirurgija ne deluje."


"Nemška podjetja so sicer tudi fleksibilna, denimo v primerih dopustov, bolniških, skrajšanih delovnikov zaradi majhnih otrok in podobno."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787332

Strani: 1

bambino sporočil: 1.028
To sem prebral, ampak se sliši hipotetično, če bi družina bila,... Bi pričakoval boljši opis izkušenj iz vrtcev, šol, izvensolskih dejavnosti, obvezno cepljenje, očetovsko dopust,... ...

Glede otroške srčne kirurgije, dvomim, da jo imajo v Nemčiji v vsakem kraju, velikem (malem) kot Ljubljana. Verjamem, da je urejena, ampak ne na način kot si to predstavljamo Slovenci, v radiju 2 ur avto vožnje, iz katerega koli konca Nemčije. To je res problem Slovencev, da to pričakujemo (otroško srčno kirurgijo v Ljubljani in porodnišnico v Brežicah,...).
hostamox sporočil: 8.460
[Gustl]
> [bambino]
> Predstavil je zgolj zgodbo individulista. Nič ni slišati o otrocih, ženi in porodniškem dopustu, privat varstvu, varuškah bolnih otrok, vrtcih, nogometu, glasbeni, baletu, zdravnikih, obveznem cepljenju... Dokler si mlad in sam imaš ene prioritete, ki se lahko spremenijo. Sicer pa vso srečo mu želim.

Hm, morda nisi prebral vsega...

"Če se meni ali moji družini kaj zgodi, si ne morem privoščiti, da jih izpostavim okolju, kjer, denimo, otroška srčna kirurgija ne deluje."


"Nemška podjetja so sicer tudi fleksibilna, denimo v primerih dopustov, bolniških, skrajšanih delovnikov zaradi majhnih otrok in podobno."
Mislim da za nižjo ali enako plačo in već "varnosti", ne bo šel noben ven delat.

Strani: 1