Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.197
Zadnja sprememba: crt 31.07.2019 07:44
[PyotrNovak]
100% scam v povezavi z lokalno mafijo. Subvencije, sad ce, tek sto nije, ah jebi ga.
Denar pa v oazah.
Sem pravkar nekim podobnim "poslovnezem" iz Londona poslal kopijo bonitetnga porocila njihove firme, pa kar nenadoma ni nic vec glasu od njih. Sem mogoce naredil napako? ;))))

Za Crta pa: izogibaj se sonca, pij veliko tekocine, pa bo. Drugace tale motnja v presoji realnosti lahko postane trajna.
o cem ti to?

seveda je jasno, da po javnih podatkih to ni firma take kapacitete, da bi rekli jah normalno, da se lahko gre fabriko. mogoce bo cudez in presenecenje, ampak zaenkrat bo za verjet takrat, ko in ce bo postavljeno.

ni pa cisto isto kot ono, da je firmo vceraj ustanovil z nicemer razen min kapitala in kredita na dobro ime necak nekega lokalnega boga, na primer. kar je nekako slovenski default, vsaj moja pricakovanja so tako postavljena :)

sicer v slo dejansko obstaja vsaj ena delujoca firma z lastnistvom iz egipta. a je bolj prav "vsaj ena" ali "tocno ena", ne vem.

ker sem prijazen, bi ti zelel dati kaksen nasvet, kot si ga ti meni. vendar po mojem opazanju ljudje, kakor postajajo starejsi, so ali vedno bolj zadrti in popadljivi ali pa jim je vedno bolj vse smesno. mislim, da sva glede tega izbrala razlicni poti in da tu ni kaj pomagati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2786603

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[]
ni pa cisto isto kot ono, da je firmo vceraj ustanovil z nicemer razen min kapitala in kredita na dobro ime necak nekega lokalnega boga, na primer. kar je nekako slovenski default, vsaj moja pricakovanja so tako postavljena :)
Jaz bi rekel takole: ce bo dejansko prisel tuji kapital, verjamem vse kar napisejo. Ce pa je to samo piar, potem pa nic od tega kar pisejo ne verjamem.

V sloveniji bi se vsi sli nek strasen razvoj in proizvodnjo brez kapitala ali pa s kapitalom drugih (dobaviteljev, bank). Ne gre to tako.
sicer v slo dejansko obstaja vsaj ena delujoca firma z lastnistvom iz egipta. a je bolj prav "vsaj ena" ali "tocno ena", ne vem.
IskraEmeco in velika sramota za slovence je, da so jo uspeli porihtati sele Arabci.
anon-191845 sporočil: 961
Egipčanska firma je bivša Iskra števci v Kranju in to zelo uspešna, morda pa še kakšna...
PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnja sprememba: PyotrNovak 31.07.2019 09:10
Ker imam boljši spomin ti povem da so Egipčani kupili Iskra Emeco, el. števci v Kranju.

KAKO naj vzamem resno pisanje da boš s 14 miljoni postavil resno tovarno el avtomobilov, kje se pogovarjajo o več stokrat večjih zneskih za zagon?
ŠEST miljard za tovarno baterij, če nočeš da tako kot oh in sploh AUDI tekoči trak ne dela samo 6 ur na dan.
Taka izjava je iz vrtca. Sorry, pa imaš drugače sem in tja dobre.

Pes ki ga stalno brcaš in tepeš postane popadljiv, kljub dobremu srcu. Včasih, ko gre veliko stvari narobe, se bojim obiska kakšnega tečnega inšpektorja, ke se lahko zgodi da bo "Your funeral, my trial" Jih je 65 letni kovač že dvignil z eno roko in drugo jamal zalet, pa ga je fićfirič zadnji hip pregovoril da ga ni zmlel. Saj veš: višina, kjer je obešen gasilski aparat je bistvenega pomena in za napako se kaznuje.
Ah, kje je 2.amandma ko ga potrebuješ.

Strani: 1