Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Gustl]
> [abohte]
> > [Gustl]
> > > [abohte]
> > > Zakaj je pa to dobra novica?
> >
> > - kupili so si cas za digitalno transformacijo, torej povecali moznost za daljsi obstoj
>
> Lepo te prosim... Kakšno oviro za digitalno transformacijo pa predstavlja, če sta časopisa razdružena? Imaš kakšne široke izkušnje, da se večja podjetja lažje transformirajo? To da morajo podjetja zaradi stanja panoge rezati stroške (sem sicer poslušal tvoj podcast na Metini listi, zelo zanimiv), nima z združevanjem nobene veze. Finance so verjetno manjši medij od Večera oz. Dnevnika, pa ji je uspela transformacija. Sori, jaz v tem ne vidim nobene dobre novice.

Seveda bi lahko ze prej zaceli resno digitalno transformacijo, morda bi bila tudi lazja per partes. Ampak niso.
Sedaj ze voda tece v grlo.

Z zdruzevanjem in rezanjem stroskov si, kot sem rekel, kupujejo cas.

Zdruzevanje ne povecuje moznost uspeha, ampak jo sploh daje.

Ali bo ali ne bo, ne moremo vedet. To je proces in se to v hitro spreminjajocem okolju.

Ravno se prilagodis pa ni vec relevantno :)
Novičarstvo bodo na koncu izvajali boti. Novinarstvo bo preživelo le tam, kjer ga bo podpirala politika ali kapital.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2786421

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[vickibedi]

Novičarstvo bodo na koncu izvajali boti. Novinarstvo bo preživelo le tam, kjer ga bo podpirala politika ali kapital.
Zaenkrat ne kaže tako. Del novinarstva bo podprt s strani končnih odjemalcev (naročnine, donacije...). Ga bo pa manj, to pa vsekakor.

Strani: 1